Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Calais-i menekülttáborban önkéntes fehér nők szexuálisan kényeztetik a menekülteket?

Figyelt kérdés

Egy Calais People to People Solidarity nevű csoport már hónapok óta toboroz a Facebook oldalán nőket arra a célra, hogy szexuálisan kielégítség a menekülteket, ezzel csökkentve a esetleges nemierőszak bűncselekményeket.. A csoport állítása szerint már több mint 36.000 nő jelentkezett a feladatra több európai országból is. Vannak olyan önkéntesek is, akik egy nap több migránssal is létesítenek szexuális kapcsolatot: [link]


Másik cikkek: [link]


[link]


[link]



2016. okt. 4. 20:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
58%
Remélem, elkapnak valami jó kis nemi betegséget, a migránsok nagy részének van.
2016. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%

# 20/22 Időpont ma 00:32


Mi okuk lenne hazudni? Ez komolyan kérdés? Például, hogy a hülye radikalizálódjon, hogy "mocskos liberalizmus, pfejj". Hogy a liberalizmus miatt az állampolgárok már ilyenre kényszerülnek. Lázítás, hatalomátvétel, satöbbi. Ha már neonáci oldal, szerintem jó példa akkor már Adolf pajti is. Ő mégis miért hazudozott? :-)


És lásd a fenti kommenteket. Ez a céljuk. Európa élhetetlen, és minden probléma forrása a migránsok.

2016. okt. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nyilván valami alapja azért csak van, mert akkor nem írna róla ennyi oldal róla világszerte. A The Sun-t én nem nevezném náci oldalnak, mégis leírták ők is ezt a cikket: [link]


De szerintem az az egyik baj velünk, hogy ha valami nem tetszik, akkor próbáljuk bemesélni magunknak, hogy biztosan hülyeség, kitaláció.. Az Independent nevű brit oldal is távol van a nácitól, mégis cikkeznek erről ők is: [link]

2016. okt. 5. 10:00
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz, hogy a baloldaliaknak nem tetszik. Csak az eddigi tapasztalatok alapján jobboldali lapok azt is rossz dolognak állítják be, amivel háborúból menekülteknek segítenek. Tehát attól hogy nekem semmi kivetnivaló nincs ebben az ötletben, mégis kételkedek a hír igazságtartalmában.
2016. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
68%

# 23/24 Időpont ma 10:00


Gondolom angolul nem igazán beszélsz. Az, hogy feltételezések szerint (accused = vádol, gyanúsít, feltételez, ezutóbbi köznyelv) történt ilyen incidens, az messze van attól, hogy 36 000 önkéntesen megy végig az egész Calaisi tábor.


Ennyi erővel be lehetne tiltani a következőket:

Az összes egyházat, egyháznak nem minősülő egyházi szervezetet (itt még bizonyíték és ítélet is volt pedofil papokra)

Az összes tanárt és oktatót (bizonyítottan történt már tanár-diák erőszak, de beleegyezéses szex is)

Benzinkutast, kórházi dolgozót, buszvezetőt, rendőrt... soroljam még? És ezek csak 1-1 bizonyított esetek, még nem is csak gyanúsítások meg szóbeszédek.


A cikk alapja meg egy prosztóangolul írt facebook komment. Gondolom nem épp emberbaráti szeretetből írta. Pletyka szint. "Azt hallottam" "ezt hallottam"...


(Mellesleg a The Sun nagyjából a brit Blikk szint. Gondolom a Blikknek sem hiszel el mindent első olvasásra.)

2016. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Semmit sem szólok mivel nem igaz.
2016. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!