Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem azt, hogy a...

Csak én érzem azt, hogy a migránsprobléma közel sem akkora probléma, mint az elvándorlás és a korrupció az országban?

Figyelt kérdés

A bevándorlókat elutasítjuk és már nincsenek is itt. Másrészt, igazából nem is akarnak idejönni.


Ezzel szemben, az elvándorlás megállíthatatlan és a korrupció is egyre magasabb lesz. 50 év alatt nem fogjuk tudni megoldani. Akkor meg miért is nem ezen problémázunk?


2016. okt. 6. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Csak te. Mert neked még nem volt dolgod migranttal. Így aztán nyugodt lelkiismerettel terjeszted a hülyeséged.
2016. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Ó jajj, ismét egy csökkent látókörű kérdező, tájékozódj, nézzél híradót, ne csak a fészbukot nyomogasd.
2016. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1


Lehet, hogy nem kellett volna őket beengedni?

Vagy amikor már itt voltak, nem kellett volna őket két héten keresztül Budapesten tartani és nem engedni őket továbbmenni Bécs felé?

2016. okt. 6. 11:23
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Csak te! Ne hasonlítgass pillanatnyi állapotokat, tartós, visszafordíthatatlan folyamatokhoz!
2016. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
73%
Én elutasítom a migránsokat és a korrupciót is. És ha tudnám, szívesen megállítanám az elvándolrást is. És igen, valóban van elég problémánk migránsok nélkül is. Minek kellenének ide mindenféle random emberek, akik mégtöbb gondot okozhatnának, ráadásul a hátuk közepére sem kívánják ezt az országot?
2016. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Minek kellenének ide? Nem tudom.

Miért, kellenek? Nem is ide akarnak jönni.


Éppen ez a lényeg.

2016. okt. 6. 11:35
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

2:

Valóban, kérdező túl kevés propaganda híradót néz. Büntetni kellene azokat, akik nem nézik az m1 híradót, mert a végén még gondolkodni kezdenek az emberek, és akkor lásd, odáig fajulhatnak a dolgok, mint a kérdezőnél, kétségbe vonnak olyan dolgokat, amiket bölcs vezérünk mondott. Ez egyszerűen fertő!

2016. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
ezt mond a juniónak, mert KÉNYSZER BETELEPÍTÉSBEN gondolkodnak, hogy vajon mi lehet a problémájuk
2016. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Én is így látom, és szerintem akit nem tudtak megfélemlíteni a M1-en és a jobboldali médiumok, azoknak, nekem is nagyobb problémát jelent az a nagy mértékű politikai gengszterizmus ami a kormányt illeti. Évek óta áthalad több 100ezer ember az országon, de a kormánynak és a nem szavazók attól rettegnek, hogy az unijó 1590 menekültet be akar telepíteni. Álságos az egész.
2016. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Azt nem nevezném kis problémának, hogy milliók érkeztek az elmúlt években illegálisan az EU-ba, illetve maga a menekülthelyzet sem kis dolog, de abban igazat adok, hogy az EU-nak simán képesnek kéne lenni megbirkózni ezzel a feladattal.


És valóban, Magyarországon messze nem ez a legnagyobb probléma.

2016. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!