Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, hogy még mindig nem dobta fel valaki a merénylőt?

Figyelt kérdés
A felvételek alapján fel kellett ismerni. Szerintetek?
2016. okt. 6. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kéne emelni a nyomravezetői díjat.
2016. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Éppen a merénylő vagy ahhoz kapcsolódó személy miatt is lehet.


A Budapestire gondolsz amúgy?

2016. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze a Teréz utcaira.
2016. okt. 6. 15:32
 4/5 Marczell ***** válasza:
én 1-2 képet láttam róla az újságban, ott is a halászsapka kitakarja a fejének nagy részét. Nem könnyű felismerni, elég sok hasonló magasságú, fehér kopasz férfit látunk az utcán. illetve nem szívesen bámuljuk a másik embert, vesszük szemügyre, inkább elkapjuk a tekintetünket ha találkozik a szemünk. Budapest 1.7 millió lakosú főváros, nagy tömegek vannak az utcán, rengeteg hely van ahol lehet őt bújtatni. És ha nem az a hobbid hogy eszedbe véss köztörvényes vagy politikai bűnözők arcképét, akkor nem nagyon fogod felismerni az embert még ha előtted is ül le a villamoson vagy vonaton.
2016. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan tettek már bejelentést a nyomravezetői díj reméyében,de eddig,egyik sem "nyert".Egyébként,ami felvételeket én láttam,azok alapján nem olyan tuti,hogy megcsípik az ürgét.
2016. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!