Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem menet el szavazni, az...

Aki nem menet el szavazni, az miért nem ment el?

Figyelt kérdés

ARRA KÉREK MINDENKIT, HOGY NE ESSÜNK EGYMÁSNAK, ÉN CSUPÁN MINDENKITŐL EGY SZEMÉLYES VÉLEMÉNYT SZERETNÉK AZ ÜGGYEL KAPCSOLATBAN HALLANI, HOGY MIÉRT NEM MENT EL SZAVAZNI!!


Mert ugye kb. 5 millió ember nem élt a szavazati jogával.

Miért? Utálja a Fideszt? Nem volt kedve az idő miatt? Annyira nem érdekli az egész magyar politika, merthogy ígyis-úgyis rossz, hogy nem ment el és kész? Úgy gondolta, hogy értelmetlen az egész szavazás?


köszönöm!



2016. okt. 6. 19:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%
Reggel kilenckor már arra keltem, hogy Orbán Viktor kijelentette, hogy csak az eredmény számít, a részvétel vagy az érvényesség nem. Az eredmény szerintem borítékolható volt. Ezért nem láttam értelmét, hogy plusz munkát adjak a szavazat számláló bizottság tagjainak.
2016. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
62%

Más dolgom volt. Persze szakíthattam volna rá időt, ha nagyon akartam volna, de nem ért annyit. Itt nem döntést kellett hozni, ez nem egy választás volt, hanem önigazolás keresése.


Országgyűlési választásokra majd természetesen elmegyek.

2016. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%
mert megunta az orbán király-hazugságait, és inkább otthon marad t a családjával...
2016. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
56%

Egyrészt látni lehetett, hogy úgy is érvénytelen lesz. Másrészt minek fecséreljek időt az életemből egy értelmetlen kirakat szavazásra.

Legalább annyi értelme volt, hogy a viktor megeheti, amit főzött. :D

2016. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
32%
Vasárnap volt és a boltzár óta tudjuk a legtöbb ember kizárólag vasárnap tud vásárolni. Tehát azért nem szavaztak mert vásároltak
2016. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%
Nem akartam asszisztálni Orbán Viktor képmutató ámokfutásához.
2016. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
56%
Ha úgy is szóba jött a boltzár, arról miért nem volt népszavazás, ha a Vikit érdekli a többség véleménye?
2016. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
59%
értelmetlen mert rogánék pénzért legálisan betelepitenek bárkit.már pedig pénzük leginkább a teroristáknak van
2016. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
48%
En éppen külföldön tartózkodtam, és ha úgy ereztem volna h valóban ér valamit az h én mivel szavazok, akkor megoldottam volna, de nem láttam sok értelmét. Propagandát láttam az egeszben, a sok plakát meg azt sugallta, hogy leszarjak a véleményemet. Ha valóban kíváncsiak lennének az emberek velemenyeire, akkor nem költöttek volna el annyit a kampanyolasra amennyi elég lett volna a migransok ellátásához,es még maradt is volna belőle. Továbbá nem tetszett, hogy a plakatokban is kicsit elferditettek a valóságot . Mondom ezt úgy, hogy az egész családom fideszes, és eddig a pártjukat fogtam, mostanáig
2016. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert nincs kvóta , így a hülyítésekbe nem megyek bele.

+

Azért mert unom hogy Orbán itt a fáraó. Ennek az országnak másról kéne szólnia mint arról a hazugság világról amit teremtett. És ha ezzel kicsit is megnehezítettem a dolgát a demokratikus ellenzékkel szemben akkor nyilván maradtam.

2016. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!