Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem menet el szavazni, az...

Aki nem menet el szavazni, az miért nem ment el?

Figyelt kérdés

ARRA KÉREK MINDENKIT, HOGY NE ESSÜNK EGYMÁSNAK, ÉN CSUPÁN MINDENKITŐL EGY SZEMÉLYES VÉLEMÉNYT SZERETNÉK AZ ÜGGYEL KAPCSOLATBAN HALLANI, HOGY MIÉRT NEM MENT EL SZAVAZNI!!


Mert ugye kb. 5 millió ember nem élt a szavazati jogával.

Miért? Utálja a Fideszt? Nem volt kedve az idő miatt? Annyira nem érdekli az egész magyar politika, merthogy ígyis-úgyis rossz, hogy nem ment el és kész? Úgy gondolta, hogy értelmetlen az egész szavazás?


köszönöm!



2016. okt. 6. 19:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
10%
Mert hülye.
2016. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
35%
Én elmentem hétfőn szavazni oszt nem volt sehol senki :(
2016. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%

1. lakóhelyemtől távol tartózkodtam

2. totál értelmetlen volt az egész szavazás (ahogy az utólag látszik is, édes punci mindegy az eredmény, "politikailag érvényes" a seggem)

2016. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%

-értelmetlen volt. Milliárdokat öltünk abba, hogy Orbánnak legyen vmi a kezébe, mikor folyamatosan az EU-val kardoskodik, ebbe én nem asszisztálok;

-sokkal fontosabb kérdésekről nem volt szavazás, csak bevezettek, központosítottak, stb., magyarul lesz*rták az emberek véleményét, pont ahogy most se érdekelte őket, hogy érvénytelen lett vagy sem;

-MO-n nincs migránsveszély és nem is lesz. Tranzit ország vagyunk, nem célország.

-meg úgy már elegem is lett a folyamatos kampányból, aminek a nagy része kitaláció volt, vagy totál alaptalan következtetések.

2016. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Most lényegében megválaszoltad a kérdésedben, hogy miért nem mentek el. :D
2016. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%

Itt az a baj, hogy értelme nem volt az egész népszavazásnak!

Tulajdonképpen nem csak a menekültek ellen, hanem Brüsszel ellen IS szólt.

A népszavazás nem állítja meg a menekült hullámot, hiába öltött bele Viktor 15 milliárdot!

Több, mint 8millió magyarból csupán kb 3,5millióan mentek el szavazni, többségében érvénytelenül, mégis Viktor úgy állította be, hogy "Magyarország 98%-a szavazott NEMMEL".

Ez nagy hazugság!

Meg egyébként is, ha a migrációról képes volt Orbán népszavazást kezdeményezni, akkor miért nem kérdezett minket Paks2-ről és az Olimpiáról?

Miért akadályozta meg a Vasárnapi boltzár elleni népszavazást indítványozó petíciót, miért kellett megakadályozni?

Ilyen a "demokrácia"?

Ilyen a "demokrácia", amikor kopasz barmok akadályoznak meg mindent és erőszakkal ér el a kormány?

Meg amúgy sem a "magyar emberek akarata" volt az, hogy ne jöjjenek be az "illegális bevándorlók", hanem a kormány KÉNYSZERÍTETTE a magyarokat, hogy mondjanak NEMET!

2016. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
Egy részük sose megy. A többi meg baloldali szavazó és szót fogadott a szeretett pártnak. Van m€g egy minimális réteg aki olyan buta hogy azt se tudja hogy volt szavazás. Hihetetlen de vannak ilyenek
2016. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Én szimplán nem akartam. Szerintem propaganda népszavazás volt az egész.
2016. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%

Nem szeretem a migránsokat, mivel nagy részük élősködő. Ugyanakkor a Fideszt egy borzasztóan kártékony gazdasági baloldali pártnak tartom, élősködők csordájának, akik legalább annyira veszélyesek a magyarságra nézve mint a migránsok.


Ha elmegyek és a nemre szavazok, akkor politikai győzelemben asszisztálok a Fidesznek, amit semmi esetben sem szeretnék, mivel Magyarországon túl erős a baloldal.

2016. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%
Mivel teljesen értelmetlen volt az egész, nem volt más csupán narancsmarketing, én ebben meg nem asszisztálok a g*cinek és a hűbéreseinek.
2016. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!