Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha robbantani fog Magyarország...

Ha robbantani fog Magyarországon valaha az ISIS, akkor van rá esély, hogy nem Budapesten fog?

Figyelt kérdés
Vidéken kell félni? A nagyobb városokban?
2016. okt. 10. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Bizony. Bármikor, bárhol robbanthatnak. Az is lehet, hogy te leszel a következô. Sôt, biztos! Szóval menj, és szavazz a Führeredre, hogy megvédjen attól a 3-4 millió terrorista migránstól, aki ma Magyarországon szabadlábon van, és bármikor robbanthat.
2016. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Jó, első, állj le...


Kérdező! Budapesten naponta kb 2 millió ember fordul meg, plusz a turisták. Van három nagy pályaudvar, metróvonalak...

Ugyan a vidéki turizmus nagy, de ha egy bombát kell felrobbantani, az tuti a fővárosban fog nagyot szólni. Kétlem, hogy pl Szombathely különösebben célpont lenne, úgyhogy szerintem nem kell aggódnod, ha nem Pesten élsz:)


Mondjuk eddig arra sem utal semmi, hogy egyáltalán gondolnak a létezésünkre:D

2016. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Sőt még meg is erőszakolnak, még a férfiakat is. De ne aggódj, csak vetítsd fel az égre a narancsot a rendőrkapitányság épületén lévő reflektorról, és Szent Orbán megjelenik fehér lován, az egy gyűrűvel az ujján és egy fénykarddal a kezében, miközben Caesar babérkoszorúja van a fején.
2016. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tetro ***** válasza:
88%
Szerintem ha nemmel szavaztál akkor nem fognak pont nalatok robbantani. Az megvéd.
2016. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha van egy kis szerencséje az országnak, a Parlamentet fogják a levegőbe röpíteni. Esküszöm, ha megszabadítanának minket a politikusbűnözőktől, én magam fuvaroznám oda az egész migrács-kompániát piszkosbombástul, csak csinálják már...
2016. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

5ös:DD Ezt már írtad máshova is, de jah, nem tudok rád haragudni:DD

Bár kár lenne azért a szép épületért..:/

2016. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűleg a Hortobányon fogak majd robbantani. Vagy ki tudja, már robbantottak is. Egyetlen fegyverünket akarták megsemmisíteni, ami hatásos ellenük, a mangalica állományunk.

Úgy hallottam az Olaszországban történt földrengést is magukra válalták, meg most a Matthew hurrikánt. A hitetlenséget elfújta a változás szele. Na majd most ebből megtanulják, hogy legközelebb jó istenhez imádkozzanak.


Viccet félretéve, szerintem a Parlamentben fognak robbantani. És a következő egy éven belül.

Nem véletlen, hogy az DK kivonult, és ha egy évnél tovább távolabb maradnak akkor elvesztik a mandátumuk, szóval a robbantásnak 1 éven belül kell lennie, különben nem kapnak fizetést.


Bár én Bukarestet sem zárnám ki, a külföldiek gyakran összetévesztik a kettőt.


Viszont Londont sem hagyhatjuk ki a pakliból lévén a harmadik legnagyobb lélekszámú Magyar város.

2016. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Miért kéne félni?

Én Budapesten élek. A 90-es években kis túlzással havonta robbantottak a fővárosban, mégsem féltünk. most sem félünk.


Nyilván mi ilyen terminátorképzőbe járhattunk anno... :-D

2016. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Az elkövetkező 20 évben biztos hogy nem lesz muszlimok által elkövetett terrorcselekmény nemcsak Magyarországon hanem egész Közép-Európában. Ez nem úgy megy, hogy jáááj jönnek a migránsok és holnaptól vagy jövő héttől végünk van. Nem tud annyi migráns jönni Európába hogy 1-2 éven belül Szíriát csinálnak a kontinensünkből. Ez egy lassú folyamat amit a legelején kellene megakadályozni amikor még meglehet. Mint a rákos betegeknél, minél hamarabb megölni a rákos sejteket mielőtt elszaporodnak és átterjednek más szervekre. Ez persze csak egy példa, a migránsokat nem kell megölni, de nem az a megoldás hogy idetelepítjük őket Európába és akkor meg van oldva a probléma.
2016. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt akarják, hogy nagyot szóljon akkor Felcsútra mennek. Ráadásul ott egy stratégiailag felbecsülhetetlen szimbólum, a nemzeti kisvasút.
2016. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!