Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a leginkább mértéktartó...

Melyik a leginkább mértéktartó konzervatív/jobboldali híroldal?

Figyelt kérdés

Belenéztem a 888-ba, a Magyar Időkbe, a hir.ma-ba és a hirado.hu-ba. Ezek közül a legutóbbi még egészen elfogadható a többihez képest.


Létezik a kormánytól független, értelmes, tárgyilagos híroldal a jobboldalon?


2016. okt. 10. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyen nem létezik.
2016. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bűnügyi hírek tekintetében ott a police.hu, na az valóban tárgyilagos, csak tények és adatok, semmi bulvár meg hatásvadászat, viszont éppen ezért elég száraz, és nem valami olvasmányos. Politikai híreket nem tudsz politikailag független oldalon találni, ezekre a legjobb megoldás (én ezt szoktam, ha időm engedi) hogy elolvasol egy kormánypárti és egy ellenzéki médiumot is, mivel amit az egyik elhallgat, azt a másik biztos, hogy kihangsúlyozza, és egy vitás ügyben megismered mindkét fél álláspontját, amiből mint értelmes ember, azért könnyen le tudod szűrni, kinek van igaza.
2016. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyar Nemzet. De persze az már nem Fideszes.
2016. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!