Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy értékelitek Gulyás...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy értékelitek Gulyás Márton munkásságát?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Értékelendő a nyomulása, csak az elvei nem.
2016. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Eleinte tetszett, sőt most is tetszik. De többször óvainti a nézőit attól hogy az érzelmei nagyon befolyásoljak a politikusokhoz való viszonyulást. De sajnos ő is beleszaldt ebbe...
2016. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Feltünési viszketegségben szenved, és szerintem homár is.
2016. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gotland ***** válasza:
72%
Van jó pár dolog, amivel nem tudok azonosulni, ettől függetlenül pozitívnak tartom a munkásságát. Ha úgy van időm a csatornájából is szoktam videókat szemezgetni.
2016. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Sohasem volt szimpatikus.

Főleg azóta nem, mióta tüntetést szervezett a szegregált oktatás ellen.

2016. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem nevezném munkásságnak, amit csinál. A negálás mint logikai művelet évezredek óta létezik. Ő pedig mást se tesz, mint negálja a többség véleményét felkapott témákban, majd tüntet, meg nyilatkozgat velük. Fogjuk őt még látni a lapos Föld ügyében tüntetni, meg efféle marhaságokban.
2016. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindig nézem a friss videóit és tanácsolom neki valamilyen módon hogy vigyázzon az érzelmi politizálással. Vagyis hogy a szimpátia beállítottságai keverednek az információkkal melyeket közölni akar. Olykor elfogult innentől. Mégis a lehető leghitelesebbek egyike, és a szándéka, módszere stílusa tulajdonképpen irigylésre méltó. Egyébként erősíthetné a szerepét a dolgokban a közéletben. A youtube-on kívűl gyakrabban is megjelenhetne máshol is. Fórumon, stb.
2016. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon nem tetszik Gulyás műsora.


Az érzelmekre próbál hatni az értelem helyett. Más-más emberek szavait kiforgatja és/vagy szélsőségesen kisarkítja, kiragadva azokat a kontextusokból és a saját mondanivalójának alátámasztására használja fel.


Jogilag ez sajnos okés, de hogy morálisan mélységesen megvethető és én meg is vetem...na az tény. Gyermeteg és visszataszító egyszerre. Elég ambivalens érzést kelt.


Amit ő csinál, az végtelenül primitív és hazug, kicsit sem manipulatív, hiába lenne ez a cél. Torzítja és kifacsarja az elhangzottakat.... egymás mellé szerkesztésük, más jelentéstartalommal ruházza fel őket. Emellett lényegi elemeket, egyszerűen kivág. Nincs ott! Mint mondtam ezt etikátlannak látom, különösen közönség előtt.


Őt is meg lehet úgy vágni, hogy a III. birodalmat élteti, egy jobbikos gyűlésen, miközben 2 gárdistát ölelget. (tudom, hogy ez a titkos vágya Gulyásnak :P~~~)


És miért csinálja ezt ? Mi motiválja, amikor végtelenül ostoba videóiat készíti ? Honi zsidók és a melegek és az egyszerű youtube felhasználók rendszeresen szólnak neki, hogy nem kéne erőltetni ezt a migránssimogatást. Visszareagál annyit, hogy oké, tegyétek fel külön a kérdéseket, fel is rakják neki, és elfelejt válaszolni, de viszont fossa a következő videóját, pedig tudhatja, hogy negatív ügy érdekében kampányol ilyen fanatikusan.

2016. nov. 8. 21:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudod pár hónapja mikor válaszoltam először kérdező....azt hittem értelmes ember kérdezte ezt...
2016. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9: Mi a probléma a véleményemmel, 58-as ?
2016. nov. 29. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!