Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ízig-vérig magyargyűlölőket...

Az ízig-vérig magyargyűlölőket mi köti ehhez az országhoz, ha rühellik ezt a helyet és a benne élő embereket?

Figyelt kérdés

Régebben szívesen olvastam 444-t a szarkasztikus cikkei és a vicces írásai miatt, de a betelepítési kvótával kapcsolatos bukott népszavazás óta, szinte minden (főleg a menekülthelyzettel kapcsolatos) cikk kommentszekciójánál ömlik a nyers és lélektelen magyar gyűlölet. Erről a cikkről jutott eszembe egyébként a kérdés: [link]

Én sem mondanám magamat, nagy hazafinak, sok minden engem sem köt ide, de azért nem esek át a ló túlsó oldalára, hogy leparasztozzam a magyart és piedesztálra emeljem az olyan kultúrából jövő embereket, akiknek a szokásait nemcsak a náci/aljanemzet/koszos magyarok, de a nagy/dicső/felvilágosult/példamutató franciák is sokszor kifogásolják. Persze az ilyen embereket nem érdeklik, hogy Fo.-ban is tiltják a burkinit, de az jó/elfogadható, mert valami indokot úgyis fel tudnak hozni az ilyen hazátlan senkik, de a koszos/tanulatlan magyart muszáj szidni, az elengedhetetlen. Miért érzem azt, hogy egész Európában nálunk van a legnagyobb létszámú hazátlan/származását megtagadó ember? Vagy tényleg lenne okunk az öngyűlölködésre? Esetleg ezek az emberek nem is itt élnek és jó dolgukban oda dobják vissza a szemetet, ahol egykoron felnőttek? Ha utóbbi feltételezésem így van, akkor nagyon sajnálom, mert mint már korábban említettem, engem sem köt sok minden ehhez az országhoz, de ilyen viselkedést sosem engednék meg magamnak, de nem is lenne gyomrom hozzá. Ez a magyar (vagy ön?)gyűlölet legalább annyira magyaros tulajdonság, mint az általuk sokszor hangoztatott magyar pesszimizmus, a tolerancia és az összetartás hiánya.



2016. okt. 14. 15:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Az, hogy nem engednek be csak úgy Kanadába.
2016. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
34%
Ha elmennének innen akkor miért és kinek tudnák ömleszteni a kifogyhatatlan mennyiségű gyűlölködésüket?
2016. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Miért érzem azt, hogy egész Európában nálunk van a legnagyobb számú gyűlölködő, rasszista ember?
2016. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#1: De miért pont Kanadába, miért nem elég a liberalizmus fellegvára, Németország? Gondolom mivel genetikailag "nyugatiak", ezért a magyar beszéd is csípi a nyelvüket így nem okoz nehézséget számukra perfekt módon megtanulni németül és angolul. Ja vagy mégsem...talán a legtöbbje mégis olyan megkeseredett diplomás magát liberális értelmiséginek gondoló senkiházi elkényeztetett h***egyerek, aki nem mer/tud kimenni külföldre, mert itthon csak az agyát játssza és mivel havi 1,5 milla helyett 300k-t keres, "elmehet minden magyar a fenébe, miért kellett ide születnem"?

De változtatni már nem akar. Bárki számára ott a lehetőség az EU többi országában.

2016. okt. 14. 15:19
 5/27 anonim ***** válasza:
27%

#4


Nem értem, hogy jön össze a kettő.

Én magyargyűlölő vagyok, de nem liberális.

2016. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#5: De genetikailag nem is vagy magyar? Mert ha igen, akkor nem gondolod, hogy önmagadat gyalázod és hazudtolod meg?
2016. okt. 14. 15:24
 7/27 anonim ***** válasza:
37%

Nem a genetika számít, hanem a gondolkodásmód.

Márpedig gondolkodásban egyáltalán nem vagyok magyar.

2016. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, mond meg te kérdező. Miért vagy még itt?
2016. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Én alapvetően szeretem az országot és a magyarságot, de a jelenlegi állapotokban baromira nincs miért szeretni és büszkének lenni rá.:(
2016. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

"miért nem elég a liberalizmus fellegvára, Németország? "


LOL.


Nemetorszag minden csak nem a liberalizmus fellegvara.

2016. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!