Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok miért mondják,...

Jobbikosok miért mondják, hogy új párt még sohasem szerepelt ilyen jól? Akkor '90-ben az MDF mit csinált?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 20:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

"Primitív jobbikos csürhe megnyilvánulását láttuk. :D

Remélem a jövőben hamar kihalnak az ilyenek, akik még érvelni sem tudnak, hanem személyeskedni... :D"


azok a boldog szoci napok ég veled

te nem tudod milyen jó lesz nélküled :)


lmp meg szektás

2010. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
24%

"azok a boldog szoci napok ég veled

te nem tudod milyen jó lesz nélküled :)


lmp meg szektás"


A 60 alatti IQ szinteddel látom még azt sem értetted meg, hogy olyanról ne ítélkezzünk, akit nem ismerünk. Nem szavaztam egyikre se. :)

Mielőtt ilyen nagy jobbikos mélymagyarkának adod ki magad, előbb a saját anyanyelvedet kellene helyesen használnod. Az már nem megy, mert az értelmi szinted leragadt a szocizásnál és a zsidózásnál. Nagy magyarkák... :D

2010. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem is hallottak róla:)))Olvass vissza a kérdések és válaszok közt!"a 20 év alatt a Fidesz-Mszp...."ennyit tudnak, meg a személyi számukat:)))
2010. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Most akkor végül is, mikor alakult ez a jobbik?
2010. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

Az egyetlen alulról szerveződ párt a Jobbik. A rendszer váltó pártok vezeti leszámítva Antalt kommunisták, de az utódja Dávid és Boros, Herényi.


Az LMP az SzdSz utód pártja. Bizonyítja, hogy a kampányzárójuk az SZDSZ fővárosi irodájában volt és Pető Iván volt a fő szónok. Vagyis az MSZMP unokája az SZDSZ-en keresztül, mint a FIDESZ.

2010. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

Valószínűleg osztott lesz a válaszom szimpatikussága, de hát ez az oldal azért van, hogy megosszuk egymással a kérdéseket és válaszokat ugye? Aztán ha lepontozol, hát az a Te dolgod.


Ha megnézzük alaposan a pártok kiírt programját, látunk reálisan pozitív programokat mindegyiknél, amiket használni is lehetne, főleg, ha a pártok összefognának lényeges kérdésekben és azok kivitelezésén. Hogy a Jobbik ilyen eredményt ért el az köszönhető annak a ténynek is, (igenis tény, még ha ennek létezését sokan tagadják is) hogy az egyszerű és értelmes emberek között nagyon sokan valóban megelégelték ezt a gátlástalan, arcátlan tolvajlást, a Nemzet meglopását és azt, hogy ennyire ostobának nézik Őket. A düh, a tehetetlenség viszi rá a szélsőséges radikalizmusra az emberek nagy részét, mert látják, hogy szépen tényleg nem megy a változtatás. Miért szerinted az elmúlt 20 év arról tesz bizonyságot, hogy honatyáink hű de azon voltak, hogy a hús-vér civilek érdekét és az ország sorsát vigyék előre?!Kérem, hogy ezen senki se csodálkozzon! Nagyon elszaladt a ló a nagytőkésekkel és a dolgozó emberek kizsigerlőjével. Ez tény! Ugyan úgy, mint az is, hogy többféle holokauszt létezett a történelem során! Ha a holokausztot mered tagadni vagy kutatni a valós adatokat, akkor te egy náci, rasszista, lélektelen ember vagy, akit el kell törölni a föld színéről, mert nem is vagy ember. (Én komolyan sajnálom azt a sok ártatlan, egyszerű zsidót, cigányt, magyart és más egyszerű embereket, akik valakik kegyetlensége miatt meghaltak értelmetlenül, mert hát a pénzese kiváltságos volt ott is) Ha azt mered állítani, hogy arcátlanul a pofádba röhögnek és csűrt-csavart törvényekkel ellopják az Őseid vagyonát, akkor meg diszkriminálsz és szintén fasiszta vagy.


És igen! A Jobbik elért eredménye igen is szép teljesítmény és nem is kell rajta csodálkozni. Hogy mit fog megvalósítani, abból, amit ígér az majd később elválik. Azonban van itt egy kérdés, ami motoszkál bennem és sokakban:

Én olvastam az LMP programját. Nagyon sok szimpatikus gondolat, ötlet van leírva benne. Ha jól tudom valamiféle piszkosul gazdag és befolyásos ember jött ide látogatóba Amerikából. (ha jól informálódtam)


Ki az az "Amerikai üzletember", akinek érdeke egy ilyen kis országot a benne élő 10 millió emberrel szponzorálni, hogy szegénykéknek jobb lehessen és a semmiből egyből 7%-ra bejuttatni a Parlamentbe? Nekem semmi bajom azzal, ha a nemzet sorsát valóban a szívükre veszik. De valahogy már az önzetlen csodákban nem tudok hinni a mai globalista érdek világban. Az a baj velem, hogy nem 6 elemit végeztem és nem hiszek el minden maszlagot,vagy mi?

Ohh igen! Bocsánatot kérek, ha valakinek a lelki világába beleléptem volna. Azt megkérném hogy a piros kézre kattintson. Amúgy egyik párthoz sem tartozom ha valakit érdekel. Csak valahogy unom már, hogy dolgozom, 3 szakmával és több középfokú végzettséggel, 17 év szakmai gyakorlattal hónapról hónapra kell a családommal élnem, mert nem tudnak többet adni. (nekünk)

2010. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%

LMP szektás.

Nehéz elfogadni? :D

2010. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22%
A Jobbik is szektás. A kereszténység is szekta, csak jó marketingje volt.
2010. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
60%

Az LMP azért szerepelt jól, mert sokakat megtévesztett. Lehet Más a Politika, jó név, a választások éjszakáján egy Nagymagyarország pólós srác is velük ünnepelt. Biztos elkerülte a figyelmét jó néhány plakátjuk, amin igenis látszik, hogy az SZDSZ utódpártja. Megint a kisebbség s*ggét fogják nyalni. Amúgy könnyű volt kiemelkedni a nagy semmiből, a volt SZDSZ-esek segítettek nekik.


A Jobbik meg annyira nem új párt, de azért mondják róluk ezt, mert nem kapott nagy nyilvánosságot a kezdetektől, csak az EU választások előtt nem sokkal figyeltek fel rájuk többen.

2010. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezen a megosztó válaszon vitatkoznék:))Hát a szavazati arányokat nézve, a jelenleg kormányt alakító és a két ellenzékbe jutott párt szavazói szerint, a jobbik éretlen kormányozni, megakadályozták hogy nem hozzáértő, csak pr szöveget nyomó szélsőséges, mást csak rossznak ítélő párt nyomja a süket szöveget a jövővel kapcsolatosan:))Multik, cigányok és kész a jólét....Na ezt sokan nem így gondolták, gondolják, ezért inkább ne fárassz bennünket ezzel a szöveggel!:)))
2010. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!