Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti visszakülditek a valódi...

Ti visszakülditek a valódi nemzeti konzultációs kérdőívet?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről? Ha nem írsz rá a válaszborítékra nevet vagy címet úgy is visszaküldik?
2016. okt. 14. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Miafaaaaszom az a kérdőív?

Az a szemét, amit látatlanban kidobtam?????

2016. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Megint milyen kérdőívet ?

Azt ne mondd, hogy már megint küldenek csak még nekem nem jött meg. Már meglátom rosszul vagyok az összestől.

2016. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

Küldi vissza a halál!

A "valódi" nemzethy consultation már rég a tűzbe landolt!

Ez a nemzeti baromság is annyira "valódi", mint a Fidesz "javuló" gazdaság rátája! :D

2016. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Ön szerint kifütyülték Orbánt az MTK-stadion avatóján mondott beszéde közben vagy pedig a megjelent honfitársaink gyakorolták a stadioni hangulatot és a drukkolás hangtani hatásait az új létesítményben ?


Na ha ezt küldenék, akkor visszaküldeném a barmának...

2016. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Hol a fidesz majmolja a jobbikot, hol fordítva.ezzel is csak magukat minősítik.Hiteltelen, érdektelen mindkettő.Inkább a kétfarkú kutyapárt küldene, abban legalább humor van.
2016. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Minden magyar ember visszaküldi.
2016. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Naná hogy visszaküldtem, végre valaki a valós problémákkal foglalkozik.
2016. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Valaki elárulná végre, hogy milyen kérdések voltak benne, mert engem nagyon érdekelnének ezek a "valós problémák".
2016. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

Szavazástól bármi megváltozna, betíltanák.


Ha azt hiszed, ezt bárki elolvassa, amit abba írsz, naiv vagy.

Lofhaszt nem érdekli, hogy mi van a pór néppel. Képesek családi otthonteremtés néven fellendülést hozni az ingatlan piacra, amit európai ember még nem látott és sosem tudott megfizetni. Ez tök jó, akinek volt háza, nekem 2 évvel kitolta azt, hogy legyen házam, ahova gyereket szülök. Nekem fontos, hogy legyen biztos pont a fejem felett. És sok kollégámnak is. Ez kva nagy feszültség most.


A parlament valamennyi tagja sosem akart téged, vagy engem, vagy bárkit megkérdezni semmiről. Nekik csak a pénz kell és a balhé, meg a nép megosztottsága, ami segíti elterelni a figyelmet a valódi megoldás szükségességéről.


Sokkal több minden jót tudok tenni azon idő alatt, amíg kidobom a spam-et a kukába. Egy csulázásnak több értelme van, mint ezeknek a kamu kérdéseknek a konzultációs kérdőíven.

2016. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

8# jobbikos kérdőív volt, olyan kérdésekkel, hogy "melyik párt volt korruptabb, az MSZP vagy a Fidesz", "romlott vagy javult az egészségügyi ellátások minősége", "elfogadható e a hálapénz orvosoknak", "támogatná-e hogy kötelező legyen politikusoknak és közvetlen családtagjaiknak vagyonnyilatkozatot beadni", meg hogy elszámoltatnánk-e a politikusokat a kormányzati időszak kezdetén és végén ( vagy vagyonnyilatkozat alapján összehasonlítani vagy valami ilyesmi ). Ja meg egy problémát leírhattál, ha akartál.

Ilyesmi kérdések voltak.

2016. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!