Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti válaszoltok a Jobbik...

Ti válaszoltok a Jobbik "Valódi Nemzeti Konzultáció" levelére?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok jobbikos, de válaszolok, mert úgy érzem, hogy tényleg a valódi problémákra fókuszál, ellentétben a fidesz álkonzultációival, amit egyszer sem küldtem vissza.

Van rá esély, hogy többen visszaküldik, mint a fideszét volt szokás? Kíváncsiak lesztek az eredményre? Jó ötlet volt ez a Jobbiktól?



#Jobbik #fidesz nemzeti konzultáció
2016. okt. 10. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Olyan "valódi" az a nemzeti konzultáció, mint a beszélő hóember :D
2016. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Én is válaszolok, végre van már valaki, aki nem orbánnal meg a migránsokkal vergődik.
2016. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
64%
mindenképp visszaküldöm,sőt a fideszről is leírom a véleményem ha lesz szabad hely a papíron.
2016. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van szabad hely, ahol leírhatod az általad problémának tartott dolgokat, és megoldási javaslatot is tehetsz.
2016. okt. 10. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Még úgy érdekelt mikor szó volt róla, de ma elolvastam és végül is semmi lényeges kérdés nincs benne. Ez nem konzultáció. Mikor megkérdezi egyik kérdésben melyik kormány volt a korruptabb, a mostani, az előző, vagy mindkettő. Ezzel aztán nagyon érdekes dolgokat lehet megtudni!

Nem küldöm vissza, semmi érdekes kérdés nincs benne.

2016. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Az mindenképpen szimpatikus, hogy valaki a valódi problémákkal is akar foglalkozni, nem csak egy gyűlöletkeltő álhisztin, ami minket nem is érint, csak Nyugat-Európát.
2016. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

"Az mindenképpen szimpatikus, hogy valaki a valódi problémákkal is akar foglalkozni"


Igen, vagy csak próbálja elhitetni veled, hogy ő más, ezért szavazz rá.

2016. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

#7


Ebben is lehet igazság, de legalább van rá esély, hogy valóban megpróbálják megoldani a valódi problémákat, erre a csontra jobban rá tudok harapni, mint arra, hogy láthatatlan ellenségek ostromolnak minket uram isten most mi lesz, 1300 menekültet be akarnak telepíteni egy 10 milliós országba. Egyszerűen képtelen vagyok ezt a csontot tovább rágni mert már enyhén szólva is baszottul unom 2 év után...

2016. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Jó, az most rendben van, hogy Orbánék a kormányzás helyett gyakorlatilag nem létező problémával foglalkoznak, de ettől még nem kell a Jobbiknak mindent elhinni.
2016. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Válaszolok nekik, ŐK megérdemlik.
2016. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!