Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hibákat lát saját...

Milyen hibákat lát saját magában a Jobbik, amiért ilyen gyengén szerepeltek?

Figyelt kérdés
MSZP, MDF vezetőség beismerte a saját felellőségét abban, hogy ilyen gyengén szerepeltek, és hogy a Fidesznek meglett a kétharmad. A Jobbik teljesen nyilvánvalóan a győzelemre gyúrt, hiába mondják most, hogy milyen szép eredmény az övék. Tehát, kérlek titeket, próbáljátok meg érett felnőtt módjára megválaszolni a kérdést, és a SAJÁT hibákban gondolkodni! Ez alatt pedig nem azt értem, hogy ismerjétek be, hogy csak a TI hibátok. Remélem sikerült annyira egyértelműen megfogalmaznom a kérdést, hogy ne legyen megint szét OFFolva Fidesz, meg média, meg mindenféle szidással... :-S
2010. ápr. 26. 10:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Ne haragudj kérdező, de mi a fenére vársz? :D Eddig mondtunk pár olyan pontot, amiben szerintünk hibáztunk, de még így sem vagy vele megelégedve. Nem lenne egyszerűbb, ha leírod, hogy mire vársz, és akkor majd azt írjuk, hogy a lelkivilágod megnyugodjon ? :D

Még egyszer, szerintem a hiba:

- Sok bunkó ember is csatlakozott hozzánk, és inkább rájuk irányult a figyelem, mint az értelmes jobbikosokra

- Vona nem tudta eléggé érzékeltetni, hogy nem mindent kell szó szerint venni, amit mond

- Kicsit kevesebbet remélni, végtére is ez volt az első igazi országgyűlési választásunk.

2010. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Oksa, ezt a 3-t értem. Bár nem tudom hogyan lehet érteni a kereskedelmi televíziókkal kapcsolatos nézeteit. Ezt valaki kifejthetné. Mert eddig csak azt hallottuk, hogy nem így értette.


A dolog emberi oldalát már értem. Most az érdekelne, hogy politikai szinten milyen hibákat követtek el? Mi volt az a hiba a programujukban, ami miatt nem tudtak több embert maguk mellé csábítani? A kérdés teljesen jogos egyébként, ugyanis otthon maradt a szavazók majdnem 40%-a. Ez a 40% pedig nem az a 40%, akik eddig sem jártak. Személyes tapasztalatom, hogy legalább 1 millió korábban nem szavazó ment el szavazni a tányéros TV és az internet rohamos terjedésének hatására. Tehát ez a 40% olyan emberekből állt, akik párt nélkül maradtak. Ha a Jobbik valós alternatíva lett volna, biztosan lett volna 80%-os részvétel. Mi miatt maradtak otthon még is ezek az emberek?

2010. ápr. 26. 11:33
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Ami miatt nem tudta maga mellé állítani őket:

- Nem volt pénz a programjuk nyomtatott változatára, így csak az tudott beleolvasni, aki vette a fáradságot és letöltötte pdf-ben. Valamint a legtöbb ilyen "lusta" embernek elég volt az, hogy az INDEX-en és az RTL klubon látott róla egy kritikát, és azt elfogadta, mint igazságot (tudtak cifra dolgokat mondani). Valahol azt írták a programban az van, hogy ki akarják irtani a cigányokat (ami egyértelműen nincs benne persze), és az ismerőseim közül több is elhitte.

- A tv-székházak lerombolását úgy kell érteni, hogy mivel annyi szemetet összehordtak már, annyira megbüntetni őket a jogsértésekért, hogy belerokkanjanak. De jobbikos képviselő szájából hallottam olyat is, hogy azt is megoldásnak tartanák, ha egyszerűen csak elvonni tőlük azt a jogot, hogy gyakorlatilag egy sima szobaantennával is foghatóak legyenek. Az alapcsomagban is szerepel az a két tv. Na ezt beszüntetni, és átrakni őket egy fizetősebb csomagba, hogy annak jöjjön be, akit érdekel.

- Szerintem a felsőbb vezetés még ott is hibázhatott, hogy túl kevés emberhez jutott el a program, és az üzenet.

2010. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Talán az is benne volt, hogy túlságosan is a Fideszt támadta. Ha a Jobbik a Fidesszel karöltve az MSZP-t porig alázza, úgy hogy kb 10%uk legyen, akkor talán sok fideszes átpártol a Jobbikra.

De ez már megint HA, és ami már elmúlt, az már történelem.

2010. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jól tette a Jobbik, hogy a Fideszt szekálta! Végre valaki aki lerántja a leplet a Fideszről! Jól csinálták! Legyenek csak tisztába az emberek, hogy milyen a Fidesz valójában!
2010. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!