Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kvótaszavazáson NEM-mel...

A kvótaszavazáson NEM-mel szavazók mit gondoltok Vona ajánlatáról és mit vártok Orbán Viktortól az ügyben?

Figyelt kérdés
Csak akkor támogatja az alkotmány módosítást, ha a kötvényezést is befejezi a kormány. (Persze az a 20.000 embert akik már megkapták az állampolgárságot nem lehet visszaküldeni tegyük hozzá). Elvárjátok Orbántól, hogy belemenjen? Mit gondolnátok, ha visszautasítaná az ajánlatot?

2016. okt. 18. 18:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Amúgy nem rossz a Jobbik ötlete, de ezzel nagy kockázatot vállalt.
2016. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

"Augusztus közepéig közel 18 ezer bevándorló kapott letelepedési, illetve tartózkodási engedélyt „nemzetgazdasági érdekre” hivatkozva – közölte Pintér Sándor belügyminiszter"


Az igaz, hogy ezután az interjú után a Fidesz beszólt, hogy ezek az értesülések túlzóak. Ezután a 18.000-et jelentősen leredukálták. Bocs, de én valamiért inkább az eredeti verziót hiszem el :D

2016. okt. 18. 20:23
 13/29 anonim ***** válasza:

#10

8 ezren fizettek. A többi ingyen jött.

2016. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

"Amúgy nem rossz a Jobbik ötlete, de ezzel nagy kockázatot vállalt."


Szerintem nagyon jól csinálta a jobbik, ha Orbán erre nemet mond az végleg aláássa az egész népszavazását, pedig már így is a legnagyobb ciki volt.

2016. okt. 18. 20:26
 15/29 A kérdező kommentje:

"8 ezren fizettek. A többi ingyen jött."


Mondjuk ez igaz lehet, mert azt is nyilatkozta Pintér, hogy aki megveszi a kötvényt az hozza az egész pereputtyot, akiknek nyilván nem kell már kötvényt venni.

2016. okt. 18. 20:28
 16/29 anonim ***** válasza:

"Augusztus közepéig közel 18 ezer bevándorló kapott letelepedési, illetve tartózkodási engedélyt „nemzetgazdasági érdekre” hivatkozva – közölte Pintér Sándor belügyminiszter"


Ezt konkrétan a Blikk találta ki, amit aztán átvett néhány másik weboldal, de semelyik nagyobb híroldal nem. Sem az index, sem a 444, pedig ezek ugrottak volna erre. Ellenben még tavasszal ezek a hírek jelentek meg:

[link]

[link]


"Nemzetgazdasági érdekre tekintettel befektetőként 3515 fő nyújtott be kérelmet és közülük 3490 fő kapott tartózkodási engedélyt."

"Nemzetgazdasági érdekre tekintettel tartózkodási engedélyt szerzett befektető családtagjaként 6220 fő nyújtott be kérelmet és közülük 6148 fő kapott tartózkodási engedélyt."


Ezek a számok sokkal jobban összecsengenek a ma megjelent hírekben szereplő számok:

[link]


"Eddig 7559 ember kapott letelepedési engedélyt a kötvényvásárlási programon keresztül"

"A 7559 főből 4832 családegyesítésre hivatkozva kapta meg a letelepedési engedélyt, vásárló tehát 2727 volt."

2016. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
*számokkal
2016. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Itt vagyok kérdező engem hiányoltál. Mikor hallottam a hírről örültem neki. Nem nagyon tetszett nekem ez a kötvényes dolog. Orbán kénytelen lesz visszavonni mert haz alaptörvény módosítás kudarca az érvénytelen népszavazás után elég nagy bukta lenne. Vona most ezt jól csinálta ha összejön politikai hasznot is remélhet hogy lám meg lehet szorítani Orbánt. Érdekes fordulat szerintem leéllítja a kötvény árusítást.
2016. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Bárki közölte, nem kitalálta. Pintér a szájával kimondta, sehol nem kérte számon később sem a megjelenteket. Lehet, hogy ebben benne van a kötvény nélküli családtag is.
2016. okt. 18. 20:46
 20/29 A kérdező kommentje:

ma 20:43


Szerintem túlságosan optimista vagy, de remélem neked lesz igazad és ez a verzió teljesül ;)

2016. okt. 18. 20:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!