Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kvótaszavazáson NEM-mel...

A kvótaszavazáson NEM-mel szavazók mit gondoltok Vona ajánlatáról és mit vártok Orbán Viktortól az ügyben?

Figyelt kérdés
Csak akkor támogatja az alkotmány módosítást, ha a kötvényezést is befejezi a kormány. (Persze az a 20.000 embert akik már megkapták az állampolgárságot nem lehet visszaküldeni tegyük hozzá). Elvárjátok Orbántól, hogy belemenjen? Mit gondolnátok, ha visszautasítaná az ajánlatot?

2016. okt. 18. 18:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Örülök neki, elég gáz ez a kötvény dolog, a világon sehol máshol nincs ilyen hogy az adófizetők RÁFIZETNEK a betelepedési kötvényekre, és offshore cégekben köt ki az iszonyatos profit.
2016. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

ma 20:48


Ezért nem érteni, ha a menekült migránsok miatt lázadozik a Fidesz tábor akkor ez meg miért nem érdekes nekik? Érthetetlenek.

2016. okt. 18. 20:55
 23/29 anonim ***** válasza:

"Pintér a szájával kimondta"


Igen? Hol és mikor? Miért csak a blikk, 24 és hasonló oldalak hozták le? Ha igazi "közleményt" akarsz Pintértől itt van az áprilisi: [link]

Benne volt a 444-es cikkben.


Akkor még csak 6 ezren voltak családdal együtt. Évek óta működik ez a program és egyszer csak hirtelen ennyire kelendő lett, hogy három hónap alatt 12 ezerrel megnőtt számuk?


[link]

1 éve még 2,5 ezren voltak. Valahogy ez a szám is jobban összecseng az áprilisi 6 ezerrel és a most októberi 7,5 ezerrel.


De, higgy amit akarsz.

2016. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

"De, higgy amit akarsz."


Pontosan így lesz, maradok a 18.000-nél, te is maradj a te verziódnál. A kérdés egyébként ugyanúgy áll ha 100 emberről van szó.

2016. okt. 18. 21:14
 25/29 anonim ***** válasza:
Örülök hogy végre feltételt szabnak az oligarcháknak. Használják is ki azt hogy nincs 2/3-a a kormánynak, és zsigereljék ki belőle, hogy ne hagyjanak kiskapukat a zsebpénzért.
2016. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Az Origó már le is cikkezte hogy "Kifogásokat keres a Jobbik az alkotmánymódosítás ellen". Pártpolitikától függetlenül mondom, Szánalmas lett az Origó. Búlvár politika téren.
2016. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Szerintem Vona felvetése teljesen jogos.

Ennek ellenére szerintem Habony és csapata ( akik köztudottan nem a fidesz tanácsadói hivatalosan ) már keményen dolgozik valami észveszejtő magyarázaton arra, hogy miért nem jó a jobbik javaslata és miért Orbánnak van igaza a kétféle migráns elméletével. És a fideszes szavazótábor ezt is becumizza ugyanúgy mint a többi magyarázatot. Lassan ott tartunk, hogy hitgyüli meg a hare krisna szintű okfejtésekkel vezetik a szavazótábort.

2016. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem rossz ötlet,de én Vona helyében valami komolyabbat kértem volna.
2016. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hadd halljam, mit.

A pálya széléről bekiabálni nem elegáns.

Orbán akkor rúgott öngólt, amikor eszébe jutott a népszavazás. Nem gondolta teljesen végig. Most csak kapkodás van. Azt meg nehéz megbecsülni, tehát szerintem nem megjósolhatók a történések. Én arra szavaznék, hogy előtte való este dől el, addig meg megy a nagy kábítás. Hogy hitelesnek tűnjön az eredmény, bármi is lesz.

2016. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!