Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schiffer András sorsára fog...

Schiffer András sorsára fog jutni Vona Gábor is?

Figyelt kérdés
Mind a ketten egy korosztályból érkeztek, egy feltörekvő politika csapatból. Mind a ketten nagy álmokkal érkeztek, valójában ebből az álomból már Schiffer felébredt és visszament ügyvédnek. Szerintem a Jobbik hanyatlásának vége ahhoz vezet majd hogy belső feszültség miatt (amit akár kívülről érkezők szándékosan gerjesztenek majd) Vona rákényszerül hogy a politikát elhagyva visszamenjen tanárnak.
2016. okt. 20. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
A többi épkézláb tag kirúgása után Vona egy személyben maga a Jobbik. Ha ő visszavonul, akkor a pártnak vége. Így aztán aligha tesz ilyet, legalábbis pár éven belül.
2016. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy így lenne.

Jó pénz van a politikuskodásban.

2016. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, már csak azért is mert a jobbiknak több szavazója, nagyobb támogatottsága van mint az lmp-nek, amelyik 2014-ben is már alig jutott be a parlamentbe.


Aztán majd kiderül mi lesz.

2016. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Reméljük, hogy igen.

Aztán már csak Orbánnak kéne Gyurcsány sorsára jutnia és bekövetkezne az Ezeréves Álom.

2016. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudni mi jár Vona fejében.



Tanár nem sokáig volt, inkább termékmenedzser/account menedzser vagy miként dolgozott.Ezek az emberek általában a politikában sikeresek.

2016. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, én sosem voltam jobbikos, de most, hogy így "rászállt" a Fidesz, már-már kedvelem.
2016. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018-ban lemond, ha nem nyernek. Már lenyilatkozta. Szerintem már most csomagolhat! És az én véleményem szerint, akkor lehet a jobbikból valami, ha nem ő fogja vezetni.
2016. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!