Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Verekedésben melyik pártelnök...

Verekedésben melyik pártelnök nyerne?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor, Vona Gábor, Tóbiás József, Gyurcsány Ferenc, Tóbiás József, Schiffer András.

2016. máj. 13. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tóbiás József, belőle kettő van (szólj ha észrevetted)
2016. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De csak külön külön verekedhet mind a kettő, vagy az egyik vagy a másik :D.
2016. máj. 13. 21:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből Vona-Tóbiás döntő lenne az fix.
2016. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Tóbiás József, mert olyan jelentéktelen hogy az ellenfele észre sem venné. Te sem vetted észre hogy már leírtad egyszer. Egyszer volt egy riport az anyjával, megkérdezték mi a véleménye Tóbiás Józsefről, ő meg visszakérdezett, hogy "az meg ki?" Ennyire jelentéktelen.

Egyébként szerintem Vona. Orbán régebben jó kondiban volt, focizott, de most el van hízva. Gyurcsány meg Schiffer nagyon véznák, Tóbiásról meg nem tudom hogy néz ki és nem érdekel annyira hogy rákeressek.

2016. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
,,Tóbiás József, mert olyan jelentéktelen hogy az ellenfele észre sem venné. Te sem vetted észre hogy már leírtad egyszer.............." - ezen jót röhögtem :D.
2016. máj. 13. 21:22
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Ki az a Tóbiás József?
2016. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es ez hatalmas :D Amúgy én is Tóbiásra vagy Vonára gondoltam. Tobiás nagydarab de nem elhízott. Vona atletikus de kisebb darab. Az biztos hogy ők vívnák meg a döntőt.
2016. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Annyira fontos ez a tóbiás, hogy 2x kellett leírnod?
2016. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Fekete Pákó
2016. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kizárólag az említett mezőnyből lehet választani, akkor a Tóbiást mondanám, mert ő -elég elvtelen módon- ketten indul; és sok lúd, disznót győz (képes beszéd...)


Amúgy a Torgyán "my Little owner" Józsi bácsi, az egyik kezét hátra téve és fél térdve ereszkedve az összeset egyszerre két vállra fektetné;

Vagy pedig Gaudi Nagy "álláspontom szerint" Tamás egy Tobi geri-vel abszolválná a K.O.-ra végződő mérkőzést.

2016. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!