Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a magyarázat arra, hogy a...

Mi a magyarázat arra, hogy a Magyar Kétfarkú Kutyapárt egyedül nagyobb erővel bír támadni, mint a teljes ellenzék együttvéve?

Figyelt kérdés
Amikor az egész csak egy alacsony támogatottságú viccpárt?
2016. okt. 22. 10:26
 1/8 A kérdező kommentje:

A politikai életben egyedül a támadóerő számít.

Minél nagyobb egy politikai csoportosulás támadóereje, annál népszerűbbek és erősebbek lesznek, amit még erősebb támadásokra tudnak felhasználni.

A Jobbiknak, MSZP-nek, DK-nak, Együttnek, LMP-nek mégis jóval az MKKP mögött van a harci ereje.

2016. okt. 22. 10:32
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert azt a réteget tudja megszólítani aki nem olyan korlátoltak mint az elkötelezett pártszavazók. Konkrétan úgy érzem az MKKP szimpatizánsok irtóznak a pártideológiai emberektől. Nem utolsósorban, poénosan viccesen fiatalosan tud az MKKP megnyilvánulni.
2016. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Mert a teljes ellenzék egy wc-papírt nem ér. Egyedül a Juhász tesz valamit, ő tényleg ellenzéki a többi ellenzéki úgy tűnik valójában Fidesz-kollaboráns. Ez nem a Juhászt dicséri, hanem a teljes ellenzékre nézve mérhetetlen szégyen. Én is a Kétfarkúakra fogok szavazni.

Azért ilyen nagy a támogatottságuk, mert kiábrándult mindenki. Utálják a Fideszt, de a jelenlegi ellenzékből sem kérnek joggal, ahogy én sem.

2016. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert már mindenki eljátszotta az emberek bizalmát.

Fideszt, MSZP-t nem kell bemutatni. Az MSZP-ből kiszakadó kommunistákat, liberálisokat, besorolhatatlan pártokról nem is beszélve. A Jobbik is addig tudott erősödni, amíg be nem bizonyosodott, hogy Fidesz 2 az egész párt. Mostanra az ő támogatottságuk is stagnál, gyengül.

Az egyetlen valamire való párt az LMP lehetne, ha nem lenne ilyen töketlen.

Marad az MKKP. Egy viccpárt, mégis megbízhatóbbak, mint az összes többi együttvéve. Ráadásul nem ígérnek semmit, mégis többet tesznek, mint akik mindent össze-vissza ígérgetnek.

2016. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
4-es: Tulajdonképpen mit is tett le az asztalra az MKKP a nagy büdös semmin kívül?
2016. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
5# nem sokat, de így is többet, mint a Munkáspárt, DK, Együtt, PM, MSZP és Jobbik együttvéve.
2016. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mannnocska ***** válasza:
63%

Kérdem én, hogy mit tett le az asztalra a kutyás párt?

Értem hogy ilyen tökjó vicceket csinálnak, ezek egy részét én is szeretem, jó hogy kicsit ilyen oldottabb politikai valami is van.


Csak ez szerintem kb olyan, mintha 12 órát dolgoznod kell, és van 5 perc szüneted összesen kajálni, pipilni, kakikázni, cigizni. Van, és jó hogy van, de igazából nem sokat ér.


Nem képviselnek politikai erőt. Nem kormányképesek, és még csak a parlamentbe jutás is komoly célkitűzés lenne nekik.


Én nem értem a kérdező retorikáját, hogy "nagyobb erővel bír támadni"

MIT? KIT? Milyen erő? Mivan?


Attól hogy 1-2 hónapja felfedezték az emberek, hogy van ez a kutyás akármi, ez már évek óta mozgalom, és van. Az, hogy most megtetszett és vicces amiket csinálnak, még nem érnek el semmit.


Ha indulnak is, és igyekeznek egy ténylegesen releváns politikai párt lenni, akkor nagyon könnyen elveszítik a bohókás lényegüket. Ha nem teszik meg, marad egy vicc, ami még ha indul is csak tovább darabolja az amúgy is megosztott ellenzéket.

2016. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

Konkrétan a milliókból épült buszmegállókban megoldották azt, hogy esőben ne ázzon meg az ember, mert valahogy a tetőt nem sikerült megtervezni és kivitelezni normálisan.


Köztéri padokat újítanak fel, tesznek színesebbé. Minden egyes pad egyedi dizájnt kapott, amihez hozzányúltak.


A szétrepedt járdát, útfelületet négyszínfestéssel tették érdekessé, tulajdonképpen eltakarva azt, hogy tönkrement és újraaszfaltozásért kiált évek óta. Volt, hogy feljelentették őket ezért, graffiti miatt, de a törvényben falfelületet írnak, a járda meg nem falfelület. Valamelyik önkormányzat képes volt 3-4 embert kiküldeni hígítóval, hogy eltüntessék a festést. Így ismét látszódhat, mennyire szét van menve a járda... Pénz a zsebünkből volt rá...


Az MKKP a pénzt a szimpatizánsaitól kapja, akik ÖNKÉNT küldik nekik. Lehet mondani, hogy aki viccpártra költ akkor igazából jólét van az országban, de nem attól a pár ezer Ft-on múlik a gazdagság, amit küldenek nekik. Sok kicsi sokra megy... Minden pénz önkéntes alapon van elküldve. Kedvelem őket, de pénzt még nem küldtem nekik, az én pénzem nem költik. A te pénzed sem költik utolsó.


Mellesleg a fent leírt néhány dolgot néhány 10 ezer Ft-ból hozták össze. Állami szinten ezt milliókból hozták volna össze, és mint a példából látszódik, néha rosszabb minőségben...


Ja, mellesleg az országos plakátolásukat is jelentősen olcsóbban tudták megvalósítani. A kérdés az, hogy ha ök képesek gazdálkodni és szinte ugyanolyan hatékonysággal működni, akkor az állam miért nem képes rá és a két kampányolási módszer közötti különbözet miből adódik és hová kerül, milyen címen?

2017. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!