Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valóban igaz, hogy Orbán...

Ha valóban igaz, hogy Orbán plakátkampányt folytat Afrikában, hogy ezzel oldja meg az olcsó munkaerő hiányt, akkor miért nem jönnek a négerek?

Figyelt kérdés

Nem vettem észre, hogy nőtt volna a számuk, egyes városokban (Budapest, Debrecen, Szeged) vannak, de azok mindig is voltak, főleg orvosi egyetemet végeznek ösztöndíjjal aztán tipliznek vissza Afrikába ahonnan az ösztöndíjat kapták. Továbbá minden NB1-es foci csapat tele van négerrel, és ennyi. De alja fizetésért, rabszolga gyárban dolgozó négert én még soha nem láttam és nem is hallottam róla. Azokban csak magyarok gürcölnek.


Szóval akkor még egy afrikainak sem tetszik ez az olcsó munkaalapú ország? Miért sajnáljuk őket, hogy ott még rosszabb az élet, amikor a mi életünkből nem kérnek, nem akarnak olcsó munkaerő lenni?


2016. okt. 22. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem jönnek?

Eddig nem az volt a bajotok, hogy miért akar az összes idejönni?

2016. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Mert most tél lesz. Megfagynának
2016. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most már muszáj a kelet-európait csicskáztatni, mert az afrikait nem lenne polkorrekt rabszolgamunkára fogni a tényleges rabszolga múltjuk miatt. De egyébként sem jók már annak se...
2016. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom dolgozni nem nagyon akarnának.
2016. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvastam ugyan erről, de nem emlékszem pontosan: biztos, hogy az a plakátkampány a munkaerő toborzásáról szólt? Nem inkább a letelepedési kötvényről?
2016. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!