Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miről maradtam én le? :d

Miről maradtam én le? :d

Figyelt kérdés

Írogatok egy románnal Facebookon.


- Jobbik the 3rd in polls right?

Írtam neki angolul,hogy 2.

- shit

- so i assume they'll join Russia-China-Iran-Turkey alliance



Milyen kínai, iráni, orosz, török szövetségről kéne tudnom?:D



2016. okt. 22. 16:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg még: Azt írta,hogy 2018-ban egy népszavazást tartanak arról,hogy egyesüljenek-e Moldovával. Szerintem,ha nem akarnak megfagyni télen,akkor ezt nem teszik meg.
2016. okt. 22. 16:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy a Jobbik rendkívül jó kapcsolatot ápol ezekkel az országokkal.
2016. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irán jóban van az oroszokkal, mivel egybeesnek a geopolitikai érdekek a Közel-Keleten, Kína meg inkább az oroszok felé hajlik, mint az amcsik felé (mindkettővel rivalizál, de Oroszországgal ez inkább egy barátságos versengés, míg Amerikával komoly befolyásharcot vívnak Kelet-Ázsiában). Törökország érdekesebb eset - mindig is az USA helyőrsége volt, de mostanában Erdogan valóban sok szempontból kezdett putyinizálódni, nem csak a diktatúraépítés terén, hanem egyre inkább barátkozik is velük. Furcsa lépés, de talán azért tették, mert gyanakodtak, hogy a puccskísérlet mögött az amcsik álltak, az orosz gazdasági csapások Törökország ellen meg biztos fájtak, ezért Erdogan stratégiát váltott. Bár ennek ellenére Törökország inkább egy renegát állam birodalmi ambíciókkal, mint orosz csatlós, legalábbis egyelőre.
2016. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!