Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó a Fidesz? Miért...

Miért jó a Fidesz? Miért gondoljátok úgy hogy rájuk kellene szavazni? Mit tett értünk átlagemberekért a Fidesz?

Figyelt kérdés
Az jó dolog, hogy megpróbálja megvédeni a migránsoktól Magyarországot valóban, csak közben pedig csinálja az adósságot a letelepedési kötvényekkel, amit majd vissza kell fizetni 4 százalékos kamattal együtt. Ilyen alapon akkor már a Jobbik az jobb párt, hazafiasabb, mert ők a letelepedési kötvényt is ellenzik.

2016. okt. 24. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Istenem te se nagyon értesz a költségvetés finanszírozásához .Minden kötvény után kell kamatot fizetni. Nem ettől adósodunk el. Kismillió jelentősebb ügyet lehetne találni a fidesz ellen.
2016. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Azért,mert a baloldal egy kalap sz***

Én liberális vagyok,ha szigorúan csak a filozófiai nézet a kérdés,de én is azt mondom,hogy nem szabad a baloldalnak hatalomra jutni.Tudjuk mi volt Gyurcsánnyal,a többiek meg baromira nem liberálisabb országot akarnak,hanem pénzt.

Maximum a liberális pártra mondanám,hogy pozitív meglátásaik vannak,de náluk sincs olyan személy,aki alkalmas lenne a vezetésre.

A gond ott van,hogy a jobboldal dettó.

A fideszt gondolom nem kell magyaráznom.

A jobbik pedig rettentő szélsőséges.

A nézeteikkel sikerülne elmélyíteni az emberek közötti amúgy is nagy szakadékokat és az agressziót táplálni.

Ha ők nyernének én biztos,hogy itt hagynám az országot,egyszerűen félnék itt maradni az esetleges lincselések miatt vagy a szélsőséges törvények miatt(pl abortusztilalom)

2016. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Miért? Jó a Fidesz? Kinek jó a Fidesz?
2016. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
20%

A FIDESZ az a párt, amelyik a magyar emberek érdekeit nézi a leginkább a jelenlegi pártok közül.


Én sem értek velük mindenben egyet, jobboldali liberális vagyok, ilyen párt meg nincsen itthon, de ettől függetlenül a Fidesz határozott, világos elképzelésekkel rendelkezik, és van bátorsága szembemenni a legnagyobb erőkkel is.

2016. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

"és van bátorsága szembemenni a legnagyobb erőkkel is."


Kivéve! ha azzal megkockáztatják a maguk népszerűségi indexüket. Az oktatást sikerült még bürokratikusabbá tenniük, az egészségügyhöz hozzá sem nyúltak és szerintem a hosszútávú nyugdíj problémákkal is ez a helyzet. Láttam tőlük különböző kezdeményezéseket, de hosszútávú terveket még nem.

2016. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Shai-Hulud ***** válasza:
61%

"és van bátorsága szembemenni a legnagyobb erőkkel is."


Van bizony. A Fidesz mindennel szembe mer menni. Még az ország akaratával is. A Fidesz egyedül Chuck Norristól fél. Vagy még tőle se.

2016. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Először én is azt hittem, hogy a magyar emberek érdekeit nézi a Fidesz, aztán rájöttem, hogy a felsőbb középosztály és a gazdagokét nézi csak!
2016. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
A Fidesz annyira nagyon szembe mer nézni a legnagyobb erôkkel is, hogy egy rakás kordonnal meg egy osztagnyi felbérelt kopasz gorillával igyekeztek pár tucat fütyülô tüntetôt Orbán Vitkor 1 kilométeres körzetébôl kiszorítani.
2016. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!