Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Népszabi most kormánypárti...

A Népszabi most kormánypárti lap lesz, mint régen?

Figyelt kérdés

[link]


Elvileg, Mészáros Lőrinc megvette.



2016. okt. 25. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
A kommunista fidesz - ami mást sem csinál csak kommunistázik - az általa kommunistának titulált és egyben általuk nem rég bezárt Népszabadságot végre felhasználhatja a saját kommunista agymosására. Mi nem tiszta?
2016. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mészáros Lőrinc vette meg, és még tagadják hogy orbánnak bármi köze is lenne a népszabi bedöntéséhez, álnok sunyi banda.
2016. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 PresidentEvil ***** válasza:

.

A fene tudja. Ha én lennék az új tulajdonos, biztosan nem indítanám újra, mert tudnám, hogy ekkora botrány után és egy ilyen tulajdonos mellett 80-asnál nagyobb IQ-val rendelkező ember már nem fogja olvasni. Igaz, azt is tudnám, hogy az én gazdám rajongótábora véletlenül pont ilyenekből áll.

2016. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már meg is lepődtem volna, ha nem az egyik legfőbb brigádelvtársának a polipkarja vette volna meg. De ááá, nem, nekik aztán ehhez nincsen közük!

Most aztán tényleg hirdethetik a saját kommunista eszméiket a narancsködös, bányaszintű IQ-val rendelkező olvasóiknak.

De ha már ezt művelték, legalább annyi tisztelet legyen bennük, hogy ezentúl ne Népszabadság legyen a neve az újságnak!

2016. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaziból nem biztos, lehet, hogy ugyan azt csinálják ezzel is, mint az ATV-vel. Ott is fidesz közeli a tulaj és valamiért még működik (bár én sem értem, hogy miért).
2016. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy újraindítanák. A megyei lapok kellettek nekik. Meg a Nemzeti Sport Orbánnak, hogy sose írjanak rosszat a Vidikéről meg a Felcsútról.
2016. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lassan minden a fideszé lesz... game over.
2016. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös,Én eddig Úgy tudtam,hogy az ATV-t a hitgyülekezete tartja fenn.Lemaradtam valamiről?


Egyébként ha így lesz,akkor remélhetőleg a gerinces újságírók felmondanak és létrehoznak egy új lapot.Ha máshogy nem megy az alacsony költségvetés miatt először csak az interneten.Az index is így kezdte.

2016. okt. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

PresidentEvil:

Na de náluk nem is szempont, hogy sokan olvassák, mivel nem piaci alapon megy. Ha egy kevés emberhez eljutna a kormánypárti Népszabadság, akkor már megéri nekik a mi pénzünkből, és a szimbolikus jelentéséről ne is beszéljünk (hogy egy egykori baloldali lap a feudálkommunisták propaganda lapja lett).

2016. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!