Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ez ennyire nagyszerű,...

Ha ez ennyire nagyszerű, akkor miért nem dicsekszik vele az Aljahír és a Labanc Zsinfó?

Figyelt kérdés

Tisztelt Dunaújvárosiak!


A tegnapi napon – mint az ország számos más településén – városunkban is megemlékeztünk 1956 hőseiről. Az október 20-i közgyűlésen, valamint egy, az azt követő sajtótájékoztatón arra kértem fel a pártok helyi vezetőit, képviselőit, hogy tegyünk közösen az elmúlt 26 év gyűlöletpolitikája ellen, amely családokat és baráti kapcsolatokat zúzott szét.

Jeleztem, hogy készíttetek egy olyan koszorút, amelyen a „Dunaújváros tiszteleg a hősök előtt” felirat lesz olvasható és arra kértem őket, hogy minden pártból egy ember csatlakozzon hozzám, hogy közösen helyezhessük el a koszorút a kopjafa előtt.


Emberek vagyunk, embereket képviselünk. Bár nagyon sok mindent másképpen látunk és meg is vívjuk ez irányú csatáinkat, hol visszafogottabban, hol hevesebben, mégis hiszem azt, hogy ezt úgy is megtehetjük, hogy közben nem emelünk falakat a választópolgárok közé és nem uszítjuk őket gyűlölködésre.


Legnagyobb sajnálatomra a felhívás süket fülekre talált, egyedül az MSZP helyi elnöke - képviselője állt oda mellém, sem a Fidesz, sem pedig a többi baloldali párt nem értette meg felkérésem üzenetét.

A dolog pikantériája, hogy egyesek úgy állítják be a történteket, - az előzmények említése nélkül – miszerint a Jobbik és az MSZP közösen koszorúzott Dunaújvárosban. Sajnos még mindig sokan vannak olyanok, akik hajlamosak szavazatszerzés reményében csúsztatni, ferdíteni és nem törődnek azzal, hogy gyűlöletpolitikájukkal családokat és baráti kapcsolatokat tesznek tönkre.


A magam részéről továbbra is egy fejlődő és mindenekelőtt egységes Dunaújvárosért szeretnék dolgozni. Minden eszközzel küzdök az olyan eszmék ellen, mint a kommunizmus és a liberalizmus, mindent megteszek, hogy megfékezzem a korrupciót, de embertársaimra emberként fogok tekinteni ezután is. Számomra ez jelenti a kereszténységet.

Március 15-e előtt szeretném megismételni majd ezen felhívásomat, bízva abban, hogy addigra mások is meg fogják érteni szándékomat. Aki pedig továbbra is csak uszítani és rombolni szeretne, annak remélem, hogy a későbbiekben szolgáltathatok még muníciót. A Gyűl-ölet, a Szer- Etet



Barta Endre Önkormányzati képviselő

Jobbik Dunaújváros



2016. okt. 26. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből látszik, hogy már MINDEN az aktuálpolitikának van alárendelve. Nincs kivétel.
2016. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az a zsinfó és aljahír?
2016. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Te úgy képzelted el hogy az Alfahíren főcimen kiteszik hogy Béla Pistával koszorúzott együtt? Rajtad kívül kit a tökömet érdekel?



Már egyszer leírtam valahova, nekem is van egy elmebeteg töritanárom aki az MSZP s hozzátartozóit nem engedi be a lakásába és nem áll velük szóba. Én nem értem hogy ez újabban milyen népbetegség nálatok Fityeszeseknél. Őrült elmeroggyant ember vagy. Miért ne koszorúzhatnák én barátommal, haverommal vagy ismerősömmel? Azért mert MSZP-s.



Nálatok Orbániában az ellenkező politikai identitásúak nem állhatnak szóba?

2016. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pro Patria ***** válasza:

"[...]ez újabban milyen népbetegség nálatok Fityeszeseknél. [...] Orbániában az ellenkező politikai identitásúak nem állhatnak szóba?"

- LOL, de egybites agyállományod van! A kérdés szövegét egyáltalán végigolvastad? Hagyom, hadd jöjj rá magadtól. Úgy sokkal szebb.

2016. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Mert te nem szavazatszerzés miatt csináltad az egészet ugye? Bizonyára csak véletlenül került oda a neved a titulusod aláírásnak, pedig sosem volt szokás a gyk-n az ilyesmi. Ez az egész nem is kérdés, hanem reklám.
2016. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!