Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha (tegyük fel) Magyarország...

Ha (tegyük fel) Magyarország kijelentené, hogy jövőre kilép az EUból, ti elkezdenétek csomagolni?

Figyelt kérdés

Utolsó hullámként megindulnátok Európába?

Akár azon az áron, hogy az egyetemi képzést, munkahelyet, iskolát ott kéne hagyni, félbe kéne hagyni, vagy fel kéne függeszteni, de a lényeg, hogy gyors lépésként itthagyni az országot



2016. okt. 27. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Én nem hagynám félbe a tanulmányaimat, hanem átjelentkeznék és folytatnám egy Nyugat-Európai egyetemen.
2016. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Minek mennék bárhová egy hír miatt? Ha megtörténik, és rossz a következménye, bőven ráér.
2016. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2es, gondolok itt arra, hogy most még mehetsz, de EUn kívülről nehezeebb bejutni, betelepülni.

És tegyük fel alatt azt értettem, hogy nem a Blikk írja meg, hanem MO elindítja a kilépési folyamatot

2016. okt. 27. 15:17
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Az euból való kilépés nem megy egyről a kettőre, ez egy több éven át zajló folyamat.
2016. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
A jelenlegi helyzetben igen, hiszen elég rossz irányba tartanak a folyamatok. Ugyanakkor most kényelmes életem van, sajnálnám itthagyni az országot, de nem szeretnék az oroszok félautoriter oldalára sodródni.
2016. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

"Az euból való kilépés nem megy egyről a kettőre, ez egy több éven át zajló folyamat."


Bizony. De már elkezdődött és sokan már meg is pattantak.


Valószínüleg lehetne csomagolni, mert a kilépéssel Magyarországnak kb vége is lenne.

2016. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Annak mondjuk lenne egy iróniája, ha egy kilépés után magyarok tízezrei vonulnának át a zöldhatáron, merthogy vízumra nem mindenki lenne jogosult, az is biztos.
2016. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2016. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha kilépnénk az Eu ból semmi jelentősége hogy előtte kimész vagy nem. Ez nem azt jelentené hogy lezárják a határt. Hanem pl megvonnák a szabad munkavállalás jogát. Aztán ekkor a kutyát nem érdekelné hogy te már kell kint vagy . Minden magyar számára megszünhetne a hivatalos munkavállalás.
2016. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Én nem.
2016. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!