Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért gondolják, hogy...

Sokan miért gondolják, hogy Magyarország nyugati része annyira szuper?

Figyelt kérdés

A legtöbben abban a tévhitben élnek, még Budapesten is, hogy Nyugat-Magyarországon budapesti szintű bérek vannak.


Órási tévedés.


Itt az ingatlanárak,albérletárak az osztrák határ közelsége miatt nagyon magasak, tényleg budapesti szinten vannak.

Viszont, a fizetések meg nem sokkal magasabbak, mint az ország többi részén, egyáltalán nem olyan jók, mint Budapesten.


Az Audi gyár meg rossz példa, mivel ők egy kivétel, nem az általános.



Én levelezőn csináltam az egyetemet, mellette dolgoztam, de először olyan rossz cégnél, hogy elvárták a középfokú német nyelvtudást , ami persze meg is volt, de csak bruttó 180 ezret fizettek.Bruttó 180 mi a nyugat-magyarországi árakhoz?Semmi.

"Mindenes" adminisztrátor voltam, túlórázni is kellett néha és nem fizették ki, pedig nem valami magyar kisvállalkozás volt.

Szóval, ilyen a realitás.


Nyugat-Magyarország nagyon messze van Budapesttől.



2016. okt. 30. 10:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért mert Kelet-Magyarországon nincsenek munkahelyek csak közmunka,ez főleg szatmár megyére igaz...A szegénység óriási mert a közmunkásbér 50.000 forint!!!!
2016. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!