Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok szerint miért...

Jobbikosok szerint miért mindenről a zsidók tehetnek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 15:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Oké 38, te Jobbikos vagy, mert egész nap velük foglalkozol, többet mint egy jobbik szavazó :D:D
2010. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
tudjuk, 38-as egy teljesen normális ember, csak itt provokál direkt, ezt ő maga mondta:) persze ettől még nagyobb balfsz:)
2010. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem

Nem ők tehetnek mindenről


Én pl jól elvagyok Wilsonnal

2010. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

bár belegondolva lehet, hogy egy másik 3x százalékos mondta, mind1, egykutya, gumiszobába velük:)


amúgy jah, ha minden jobbikos feleennyire szapulta volna a többi szimpatizánst, akkor asszem már nem lenne itt egy sem, mert kimenekültek volna a világból is:)

2010. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem a töketlen politikusaink.

A zsidók,amerikaiak,németek ect csak kihasználják ezt.

2010. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14%

gumiszobába kell küldeni azt aki nem ért egyet "a párttal"?


ez a szép a jobbikban, talán ezért értek el 17%-ot.

2010. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

nem, nem azt kell gumiszobába küldeni, csak azt aki olyan hülye mint te vagy!


nagyon sok értelmes nem jobbikost ismerek. te nem tartozol közéjük.

2010. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ilyen kijelentést Jobbikostól még nem láttam, hallottam. Szimpatizánstól egy-kettőtől igen, de a kérdésben nem róluk van szó.


Egyébként szerintem sem tehetnek mindenről ők. Nem feltétlen az a hibás aki csinálja, hanem aki hagyja.

2010. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'BAROMI UNALMAS KÉRDÉS -.-'



NEM TUDOM EZZEL AKARSZ KAMPÁNYOLNI A JOBBIK ELLEN HÁT SOK SIKERT...

2010. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én pedig jobbikos vagyok, és igenis sok mindenről a zsidók tehetnek, de nem mindenről.
2010. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!