Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok szerint miért...

Jobbikosok szerint miért mindenről a zsidók tehetnek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 15:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én a Jobbikra szavaztam, de még sohasem mondtam, hogy mindenről a zsidók tehetnek. Szerintem mindenről a buta MSZP szavazók tehetnek, egyedül az ő hibájuk, hogy itt tartunk. 2002-ben is elment az eszük, és 2006-ban is. A hülyeségüket drágán meg kell fizetni. Egyébként linkeljetek be a Jobbik programjából egy olyan részt ahol mindenért a zsidókat hibáztatják. Ha csak ti képzelitek oda, az nem érvényes, mert elmebeteg halucinációra nem vagyok kíváncsi. Én is tudok az MSZP "soraiban olvasni", ott pedig az áll, hogy "mi csak lopunk és hazudunk".
2010. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
igazából a " héberek felvásároló tervéről beszélnek" nyilvánosan nem mernek zsidózni
2010. máj. 10. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!