Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy néhányan Győrköst mosdatják és hazafinak állítják be?


2016. okt. 31. 15:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
pontosan 14-es! szívemből szóltál. (figyeljük a válasz lepontozást..)
2016. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Aki egy olyan embert véd aki illegálisan tart otthon gépfegyvert (amit senki nem tarthatna mert sorozatlövő fegyvernek minősül) és mosdatja miután egy rendőrt lelőtt (halálosan megsebesített több lövéssel) az gondolkozzon el magában.

De gondolom más gyilkossági eseteknél a legnagyobb hanggal lévő "hazafiak" ezek akik a halálbüntetést pártolják.

2016. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#4:"...ez az ember teljesen ismeretlen". #9: "...évtizedek óta ismerik". Akkor most végülis, melyik a "nyerő" verzió?
2016. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
#5:"...És akkor mi van, ha Györkös tényleg csak időt akar nyerni és a gépkarabélyt, csak ijesztésre szánta?". Akkor ez van. Mégis, mi fa...ra számít az, aki rendőröket ijesztget gépkarabéllyal? Innentől kezdve, már nem is igazán érdekel, hogy ki lőtt először.
2016. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%

8-as vagyok:

Látom, hogy az ,,empatikus" liberálisék tényleg nem tudnak gondolkodni. Bár már törölték egyszer a hozzászólásom, annyit megjegyeznék, hogy lehet lepontozni(más topikokban úgyis felhozom), de ettől függetlenül titeket Ármándóék kicsinálnak egyszer, míg engem nem ;). Mert abban a helyzetben nem lesz elég a ,,ne bánts, beszéljük meg" kezdetű sírás. Sajnos ezt magamról tudom, hogy velük csak erővel lehet szót értetni. Remélhetőleg egy este titeket is elkapnak, és majd jöhettek ide begipszelt karral elfogadósdit játszani. Ez van.

2016. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

És akkor a kérdéshez:

Eddig szt sem tudtam, hogy ki ez az ürge, ezután sem fog érdekelni. Nem tudom, hogy mit keresett otthon automata fegyver, de már ezért megérdemelne egy pár év sittet.

2016. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!