Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországon Sztálin az utlimate gonosz, Hitlert meg mosdatják úton-útfélen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Sztálint is mosdatják, csak ők kevesebben vannak.


De miért jobb az egyik tábor, mint a másik? Szerintem egyre megy. Nem érdemes különbséget tenni.

2014. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vettem észre még, hogy Hitlert mosdatnák olyan sokan.


De, akik mosdatják azért mert Hitler Magyarország szövetségese volt és hozzásegítette Magyarországot egy kis határmódosításhoz.

2014. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

"De, akik mosdatják azért mert Hitler Magyarország szövetségese volt és hozzásegítette Magyarországot egy kis határmódosításhoz."


Konkrétan Németország megszállta Magyarországot.

2014. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

"Hitlert nem nagyon kell mosdatni mert ő csak jót tett."


Tehetett volna több hasonló "jót" is, és akkor te most nem írogatnál...

2014. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom de a fidesz egyértelműen próbál eltolódni a szélsőjobboldali irányba, és a náci/hitler/horti mosdatás meg a náci emlékművek emelése csak az első lépés sajnos.
2014. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván több oka van. Egyik az ezeréves námet-magyar kapcsolat, orosz-magyar csak 1945 utántól van. Másik az, hogy Sztálin kissé közelebb van időben, mint Hitler és többen vannak az olyan családok, akik a a sztálinizmus ilyen-olyan hátrányait elszenvedték nálunk. Ebbe még az is beletartozik, hogy a kötelező orosz nyelv oktatás szinte teljes kudarca a mai ötveneseket is érintette.
2014. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

"Nem tudom de a fidesz egyértelműen próbál eltolódni a szélsőjobboldali irányba, és a náci/hitler/horti mosdatás meg a náci emlékművek emelése csak az első lépés sajnos."


Igen, pont azért rendeznek holokauszt emlékévet és rendeznek zsidó konferenciát, azért nyalogatják a cigányok hátsóját, engednek be több ezer menekültet és emelnek emlékművet a német megszállásnak, mert akkora nagy szélsőjobbosok.

2014. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Kedves kérdező, hasonlítsd össze az akkori Németországot az akkori Szovjetunióval és megtudod, hogy miért kedvelik annyian Hitlert és miért nem Sztálint.
2014. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%
Sztálin egy mocsok féreg volt, Magyarország ellensége, Hitler meg Magyarország szövetségese a második világháborúban. Mindkettő követett el szörnyűségeket, tehát egyiknek sem kéne kinyalnunk a seggét. Sztálinnak meg végképp nem, az oroszok amúgy is büdösek.
2014. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 rémuralom ***** válasza:
100%
Azért, mert most a nácik és barátaik uralják a közbeszédet, korábban meg a kommunisták barátai uralták. Ez néha cserélődik, ezt meg kell sajnos szokni. A valós helyzet az, hogy mindkettő ultimate gonosz, és baromira nem az a lényeg, hogy ki hány millió ártatlan ember haláláért felelős, hanem az, hogy mindkettő sokkal, de sokkal többért a kelleténél.
2014. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!