Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igennel szavazók tényleg...

Az igennel szavazók tényleg azt akarják, hogy az EU a magyar Országgyűlés jóváhagyása nélkül is telepíthessen be migránsokat?

Figyelt kérdés
Mert azokat még meg tudom érteni,akik nem mentek el szavazni.Talán nem ok nélkül érezték azt,hogy ezzel a Fideszt "támogatnák" és ezt nem akarták.De az igennel szavazókat már kevésbé...

2016. okt. 3. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a Fidesz azt nyilatkozta hogy ők meg azt értik meg aki igennel szavaz, nem pedig azt aki nem megy el.

És igen...vannak igenek, de ez demokratikus döntésük mit ikszelnek.

És amúgy te akartad hogy törvényileg lehetővé tegyék idegeneknek a letelepedési államkötvényeket vásárló személyek itt tartózkodását? Szerintem nem, de a kutya nem kérdezte meg a népet. De már több mint 16.000-en így élnek köztünk.

2016. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
2+2=5? Kérdésre is jöttek volna igenek, ugyanez a kategória. Az egész népszavazás hülyeség volt, innentől kezdve tökmindegy, hogy ki mire szavazott.
2016. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én azt egy pillanatig sem vitattam,hogy az ő döntésük és joguk van így dönteni.Csak nem értem őket és kíváncsi lennék,hogy szerintük,miért ez a jó döntés?
2016. okt. 3. 16:58
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem az EU dönt arról, hogy ki jön be, akkor se te fogod eldönteni, hanem Orbán.


(Amúgy nem szavaztam igennel.)

2016. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ok ugy gondoljak hogy ez EUs problema es EUs megoldas kell.
2016. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#4:Nem egészen,hiszen most már nincs 2/3-a a Fidesznek. Meg amúgy is,nyilván fog még változni a parlament összetétele.Nem vagyok ugyan Fideszszavazó,mégsem tartom elfogadhatónak,hogy ilyen kérdésbe ne legyen beleszólása a az Országgyűlésnek.De jó,rendben,vannak akik ezt akarják.
2016. okt. 3. 17:27
 7/16 A kérdező kommentje:
#5:Én egyelőre csak EU-s problémát látok,EU-s megoldást nem.
2016. okt. 3. 17:29
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Javaslom, olvasgass kicsit az EU-ról.
2016. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én igennel szavaztam volna. Ha azt akarnám, hogy mindenben az Országgyűlés döntsön, akkor minek akartam volna belépni az EUba?
2016. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"EU-s megoldást nem."


Ha Orbanon mulik akkor nem is lesz soha. Eppen az EU szetveresen dolgozik nagy lendulette.

2016. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!