Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek azok az országok...

Melyek azok az országok Európában amik kb. egy szinten vannak Magyarországgal vagy lejebb?

Figyelt kérdés

Kb. Egy szinten van velünk:

(Ide vettem ami picit jobb vagy picit rosszabb csak)

Románia

Szlovákia

Szlovénia

Horvátország

Lengyelország

Lettország

Észtország

Litvánia

Csehország


Rosszabb:

Szerbia

Ukrajna

Oroszország

Albánia

Koszovó

Macedónia

Montenegró

Bulgária

Bosznia

Fehéroroszország

Törökország


2016. nov. 3. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%

Csehek, Szlovákok elhúztak. De ha beleférnek még ők is a kb. egy szintbe, akkor Szlovénia is mehet a listába. Még Görögország is.



Elég szomorú hogy mi is nem húztunk el a Csehekkel és a Szlovákokkal ettől a bandától.

2016. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
Most megválaszoltad magadnak a kérdésedet?
2016. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csehek már tényleg inkább nyugathoz vannak közelebb, de még mindig nincsenek pl. Ausztria szinten. A szlovákok és szlovének pedig lehagytak, de közel sem annyira mint a Csehek, nincs olyan nagy életszínvonalbeli különbség Magyarország és Szlivákia között. Tudtommal a Görög bérek viszont elég magasak.
2016. nov. 3. 14:59
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 Ez az én véleményem, de mivel bem voltam ezek közül minden országban és nem biztos, hogy mindegyikről jó infókat találtam szívesen veszem ha kijavítanak.
2016. nov. 3. 15:00
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Akiket velünk egy szintűnek vettél, azok közül mind jobb nálunk, Románia kivételével.

Akiket rosszabbnak vettél, azok közül Oroszország, Montenegró és Törökország határozottan NEM rosszabbak.

2016. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3%

FELEJTESD EL!!!


Ezek az országok MIND sokkal gazdagabbak nálunk!! Ha veled ezt hitették el, akkor nagyon nem tudsz te sajnos semmit az igazságról...

2016. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi alapján állítottad fel ezeket a kategóriákat?
2016. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az, hogy az általánosságban vett életszínvonal milyen egy hétköznapi ember szintjén. Bele vettem az átlag béreket, a minimálbéreket, a szolgáltatások minőségét, a jóléti intézményeket. A gazdaságot nem néztem. Amúgy mint írtam a fenti kb. egy szint, tudom, hogy Horvátország és Románia kivételével mind előttünk van, de nagyjából így is egy kategóriába vagyunk.
2016. nov. 3. 15:49
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Hát, szerintem Cehország és Szlovénia, már jóval előttünk jár, de abban sem vagyok biztos, hogy Szlovákiával még egy csoportba sorolhatjuk magunkat.
2016. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerbia jobb mint Románia
2016. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!