Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik visszasírják...

Azok, akik visszasírják Kádárt nem szégyellik magukat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

Nem, nem szégyellem. Képzeld. Kádár alatt nagy közbiztonság volt, létminimum feletti (akkorhoz képest) bér, viszonylag nyugodt körülmények.

Na most: attól hogy a demokratikus magyarországot szorgalmazom , a rendszerváltás pártján vagyok ezeket hadd sírjam vissza...

2016. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%

Azok,akik másoknál 20-szor több fizetésből élnek,ők nem szégyellik magukat?

20-szor annyit dolgoznak?

Nem hinném..

2016. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Mièrt kène?
2016. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem senki nem azt sírja vissza hogy nem lehetett utazni, hogy politikai nézeted miatt lecsuktak, hogy 56 után akasztottak stb stb


Hanem azt a kádári jólétet ami akkor volt. Meg lehetett élni a fizetésedből. Mindenki el tudott menni nyaralni. A kicsit gazdagabbak Bulgáriába, Jugóba is. Tudtál házat építeni. Végig mész az országon a mai lakásállomány 70%-a 1960 és 93 között épült. A lakosság túlnyomó többsége még ma is ilyenben él (legyen az panel, társasház, kádárkocka).

2016. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Legjobban a párttagok, párttitkárok , besúgók, spiclik ,tsz , tanácselnökök sírják vissza mert ők voltak a rendszer haszonélvezői. Aztán a kisemberek akik nyilván könnyebben boldogultak mint manapság hisz az állam gondoskodott mindenkiről.
2016. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%

Igen,mivel mások életteréből vesz el,azok aki 20 szoros szinten él,másoknak ezért rosszul kell élni.


Az a baj,hogy nem érted.


Persze lehetne normális társadalmi rétegzettség,de ami most van,az nem az,egyszerűen tömegek kizsigerelése.

2016. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Akkor6c
2016. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%
#6 Nem, ez az irigy prolik sírása, akik egyből fröcsögni kezdenek ha valakinek kicsit is több van, biztos kizsákmányol másokat. Na ezt az undorító szokást nem sírom vissza, pedig még el sem tűnt.
2016. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Bocsi, én vagyok az előző válaszadó. A hülye öcsém kikapta a kezemből a telefont, és elküldte úgy. Na mindegy, azt akartam írni, hogy a Kádár-rendszer azért volt jobb, mert nem bolt ennyi munkanélküli és hajléktalan, több volt a fizetés, és az emberebbek boldogabbak, jobb kedélyűek voltak, mem volt ennyi idegeskedés, nem volt ilyen rohanó világ...(Legalábbis én ezt hallottam.)
2016. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%

Aki 20-szor többet keres,mint a másik,annak nem kicsit van több,hanem sokkal.

Amivel nem lenne még csak bajom sem,ha senki sem éhezne,és mindenkinek lenne fedél a feje felett,de sajnos ez nem így van...

2016. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!