Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért szégyellik...

A fideszesek miért szégyellik így a pártszimpátiájukat?

Figyelt kérdés
Rengeteg sok az itteni hozzászólók és kérdezők között is az olyan, aki mindent úgy kezd, hogy én nem vagyok Fideszes de ezt nagyon jól csinálják és nincs náluk jobb alternatíva, szóval süt minden szavából, hogy az, más nem is lehetne. Gondolom más is észreveszi, nem csak képzelődök.

2016. okt. 2. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Én nem vagyok Fideszes, de Isten mentsen meg minket a baloldaltól, és a Jobbiktól is.
2016. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát pontosan ezt mondom, szerintem te Fideszes vagy, csak nem akarod ezt deklarálni, mert szégyennek tartod valamilyen szinten.
2016. okt. 2. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Én sem vagyok fideszes, és én örülnék a legjobban, ha jó szívvel adhatnám a szavazatom másnak.
2016. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Az MSZP-sek miért szégyellik a pártszimpátiájukat? Az öszödi beszéd óta nem találkoztam olyan emberrel, aki azt állította volna, hogy ő MSZP-s vagy bármilyen utódpártjának a híve, aztán mégis vannak.


Amúgy igazad van kérdező, általában nem szívesen vállalják fel az emberek a pártszimpátiájukat.

Baloldali párt - Elmúlt nyócév

Fideszes - diktátor, mutyi

Jobbikos - náci

Egyszerűen erről tabu lassan itthon beszélni.

2016. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Az a Fideszes, aki elvakultan issza Viktor szavait. Engem nem érdekelne a politika, de mivel a baloldaliak veszélyt hoznának a mindennapjaimra, és a Jobbik is, csak a másik irányból, ezért azt mondom a Fityesz az egyetlen választás. Az hogy maguknak is dolgoznak az egy dolog. Te is azt tennéd, ahogyan én is.
2016. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Mert semmi kedvem ahhoz a mélységes toleranciához, ami azokból az emberekből csak úgy árad az irányomba, akiknél ez számít.
2016. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert aki azt mondja magáról, hogy fideszes, azt az emberellenes álliberális migránspártiak azonnal lepontozzák.
2016. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A leszólás nem igen lehet indok, pontosan ugyanúgy megy az összes többi pártállású, hovatartozású ember ekézése. Ugyanúgy gáz aki MSZP-s, aki LMP-s, DK-s, az is aki nem jár szavazni, akkor ő azért hibás, aki már elköltözött az országból az is, mindenki kapja az ívet.
2016. okt. 2. 16:29
 9/10 anonim ***** válasza:
De, lehet indok, mert őket nem szólják le úgy, mint a fideszt!
2016. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Tehát szerinted, aki akár csak egyetlen dologban is egyetért a Fidesszel, az már automatikusan Fideszes? Azaz szerinted csak az elvakult orbánimádat és az elvakult orbángyűlölet létezik?
2016. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!