Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság mobiltelefonozgatásbó...

Manapság mobiltelefonozgatásból meg lehet élni a Parlamentben. A te munkahelyeden szabad mobilozni munkaidőben?

Figyelt kérdés

Pár perce csináltam a képet az élő internetes közvetítésből:

[link]


2016. nov. 7. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Tönkre is menne az összes call center ha nem lehetne munkaidőben telózni.
2016. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez csak a jéghegy csúcs. A munkahelyeden van full extrás ingyen büfé? Árulnak benne alkoholt, bort? Szoktál iddogálni munkaidőben? Na ezek igen.
2016. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen nem szabad mobilozni de mindenki ezt csinálja. Máskülömben halálra unnám magam. Valamivel el kell ütni az időt . Általában Facebook megy Gyakori a menő nálam. Néha angry birds játék.
2016. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk szabad ha mondjuk egy gyors hívás kell lebonyolítanod, vagy mivel műhely, ha zenét szeretnénk hallgatni, meg persze ha mondjuk épp szárad a festék 2 réteg között és nincs más dolgunk akkor se szedik le érte a fejed.
2016. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
konkrétan rengeteg helyen nem lehet ahogy hallottam. söööööt valahova be sem viheted a munkaterületedre nemhogy elövedd és nyomkodd. nálunk szoktam én is holott nem lehetne de hát megunnám az életem. igy legalább telik az idö. kérdezö nagyon jo képet küldtél hatalmasat nevettem rajta csak az a baj ezen sirnunk kéne :/
2016. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mocsok egy orszag ez, am milyen munkahely az ahol ennyit unatkoztok??? ilyen melo kene nekem is.
2016. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Autómata gépek. Csak tölteni kell néha bele. Erre vagyunk ketten. Amíg nem jöttek be az okostelefonok olvadtunk újságot és kártyáztunk. Pénzen emelhetnének az kevés 160 -180 nettó. Ennyi munkáért megfelel. Nem szakadunk meg. Kis pénz kis foci
2016. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ember! orulj neki hogy sikerult ilyen helyre bejutnod, ez nem kis penz, legtobb helyen joval kevesebb penzert megszakitjak az embert, ilyen helyeken kokemeny munka van.
2016. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!