Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Neked tettek már keresztbe a...

Neked tettek már keresztbe a munkahelyeden? Hogyan?

Figyelt kérdés
És ki, kolléga vagy maga a főnök?
2016. okt. 24. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt rá példa. Új munkatársunk lett (Erdélyből jött át) és raktárosként kezdett dolgozni estétől-reggelig. Ő feladata lett volna hogy elpakoljon (üres dobozokat, targoncát, autókat beparkoltassa, stb) de még főnök nyaralni volt mi azt nem tudtuk hogy az ő feladata lesz, nem a mienk. Így nekünk ez a majom azt mondta nekünk kell megcsinálni. Mi megcsináltuk 2 héten keresztül! Erre kiderült mikor visszajött a főnök hogy nem is nekünk kellett volna hanem neki. Erre a főnöknek úgy adta elő hogy de ő csinálta meg mi hazudunk, és nem szeretjük mert Erdélyből jött. Elővette ezt a "kártyát". Majd mikor a főnök visszanézte a kamera felvételeket kiderült ki is hazudott, egyből ki lett rúgva ez a csóka és a főni elintézte hogy a környékbe ne kapjon melót sehol.
2016. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ez mindennapos: akarva akaratlanul szinte mindenkinek ez a "szórakozása". A főnök élvezi, a többiek nem annyira szeretnek azért egymással kiszúrni, de azért néha jó (műkszik a csordaszellem).

A leggyakoribb, hogy egy infó nem megy át, nem jut el a címzetthez és emiatt vannak galibák.

2016. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Jelentettem a főnöknek, hogy az egyik munkatársam lop a munkahelyről. (nem nagy dolgokat, de én járok boltba és elegem lett, hogy két napig nem elég a kávé, mert elrakja magának). Ja csak azt nem tudtam, hogy az a csaj aki lop az egyben a főnök szeretője is. Szóval iszonyatosan megjártam, az egészet rám akarták kenni. Behívtak egy irodába és közölték, hogy ha mégegyszer ilyet mondok bárkinek is akkor repülök. Ott ültem ők meg csak mondták a magukét. Aztán az egyik munkatársam ezt megtudta, elmondtam mi történt, erre rávágta, hogy mégis mit gondoltam, amikor ők "együtt vannak". én naiv azt gondoltam, hogyha valakinek családja van..
2016. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!