Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten miért nem a nyolcke...

Budapesten miért nem a nyolcker környékére teszik az olimpiai falut?

Figyelt kérdés

Londonban volt annyi esze az embereknek, hogy kiválasztottak egy lepukkant putrit, oda építették az olimpiai falut és ezzel fellendítették, felújították a környéket.

Nálunk meg: hova tegyük? Hm-hm... A lényeg hogy sok pénzt lophassunk. Amúgy van ott egy megfelelő ingatlan... Csesszünk csak ki Simicskával.

Ja igen, még valami. Aki nem tudná, Londonban az olimpiai falut ugyan nem a belváros közepébe tették, de nem is a külvárosba. A kettő között, de a belvároshoz közelebb.


2016. nov. 8. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy Olimpia falu nem egy belvárosi kerület közepén a legjobb....tudod oda kell parkoló is. Akkor a környező kerületeket már az építkezésre le kéne zárni. Rombolni, bontani, építeni. Hanggal járna...meg bosszúsággal...

Amúgy hova telepítenéd ki az ott lakókat? Fel kéne húzni új házakat nekik kárpótlásul hogy legyen hova menni.

2016. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
A Százados út - Hős utca környéken lévő társasház mellett kéne az olimpiai falut felépíteni.
2016. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Csesszünk csak ki Simicskával."


Értem én, de miért gondolják, hogy akkor is a fidesz fog kormányozni? Az építkezés a következő ciklus, maga az olimpia még eggyel utána...tehát 2 választás van addig.

2016. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan imádom a sportot, mégis abban bízom, hogy sehol nem lesz nálunk olimpiai falu...
2016. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És az nem zavar, hogy az egész nyolcadik kerület nincs akkora, mint az olimpiai falu? Vagy legalábbis nem sokkal nagyobb.
2016. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Felcsút tökéletes megfelelne a célra.


De Budapestet ne barmolják szét.

2016. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!