Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik ingyen kiadó szoba...

Létezik ingyen kiadó szoba Budapesten? Tanulás és munka miatt költöznék Budapestre vagy környékére.

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ugye ezt te sem gondolod komolyan...
2010. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
68%
manapság a sz..ért is fizetni kell nemhogy egy szobáért
2010. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
ingyen csak lakás van krepp falakkal
2010. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs. Esetleg kollégium, de már azért is fizetni kell, vagy ha egy ismerősödnél húzod meg magad (na de azt sem várhatod, hogy hónapokig ingyen tart).


Ha lenne, akkor nem gondolkodnék rajta, hogy a fővárosba költözöm, hanem mennék.


Viszont vannak olyanok, akik albérlőtársat keresnek. Már lehet olyan 20ezerért szobát bérelni.


Illetve olyan hirdetést is találtam, ahol egy fiatalember némi kedvességért megengedi, hogy ingyen ott lakj. (Bár nem hinném, hogy ilyen ingyenes szobára gondoltál)

2010. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

jah, lehet természetben is fizetni, csak gyomor kell hozzá...


ugye nem léteznek ennyire naiv emberek???

2010. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is elképedtem, hogy van ilyen hirdetés, van, aki ezt ki meri tenni, de hát, biztos van, aki ezt igényli.
2010. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ha esetleg találsz olyat mint a Mike's apartman :D tudod, elmész, csinálnak rólad egy kis videót és akkor ingyé van :P
2010. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!