Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mi az élvezet...

Fideszesek, mi az élvezet abban, hogy provokáljátok a másik oldalt úgy itt a gyakorin, hogy a Fidesz van kormányon?

Figyelt kérdés
Hihetetlen ez a szappanopera, ami folyik itt.
2016. nov. 9. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A "fideszesek" igy élik ki magukat a győztesekhez tartozik a kétharmadhoz,a 98%-hoz,az új egységhez,a keresztyény Európa védelmezőihez.

Csak ez számit igy érzik magukat többnek.

Persze a "fidesz" ,ami magát Orbán Viktort magasról tesz nemcsak a hazájára,hanem a szavazóira is.

2016. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Én eddig azt vettem észre ezen az oldalon, hogy ha valaki kiír egy olyan kérdést, ahol a fidesz valamelyik intézkedésének a megerősítését várja, azt leszólják,meg a balliberális trollok megjelennek a kérdésnél, és vagy mindenkit lepontoznak, vagy össze vissza beírnak minden hülyeséget.

Ellenben ha egy balos vagy liberális kérdés megjelenik itt az oldalon, mint az esetek többségében, aki a kérdezőálláspontja ellen ír véleményt, azt szintén kiparódizálják, mikor a legnagyobb cirkuszi show az, amit ezek a fizetett bér trollok csinálnak.

2016. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#3: 34%-al nem csodálkozom hogy ez jött le neked eddig.
2016. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Ne a 34%- ot nézd. Az semmit nem jelent. A politika rovatba irogatók többségének szövegértelmezési gondjuk van. Ha valamely válasz nem tetszik nekik, akkor nyomkodják a piros pacsikat. Holott attól, hogy nem ért egyet a válasszal, attól még az lehet hasznos...

Itt a politika rovatban nincs értelme ennek a pacsinyomogatásnak. Lehet, hogy a 34%- os válaszoló más rovatokba 80%- os, de mivel néha hozzászól ebben a rovatban is a dolgokhoz, könnyen lenyomkodják a nyolcvanat harmincnégyre.


Személyes példám: amíg csak a közlekedés rovatba írtam, addig 85%- os voltam. Amióta a politika rovatban próbálok a sok demagóg hozzászólónak érdemi válaszokat adni azóta már csak 62-64%-os vagyok. És igen! Én is jobboldali beállítottságú vagyok (meg is kapom mindig a piros pacsikat) :-)

2016. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd kérdező, már csak a GYK maradt nekik, ha már mindent bebuktak, itt még tudnak hősködni egy kicsit...kidühöngik magukat. Ez a "gumiszoba"...
2016. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!