Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan férfi aki másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki másik férfit keresett szexualitás céljából, de amikor megtörtént a dolog rájött hogy nem kell ez neki?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok,hogy ekkor jött rá mégis csak a nőket szereti és nem akar férfit.Vágyhat-e férfi másik férfira úgy,hogy csak gondolatban,de nem akarja hogy valóság legyen.

2014. márc. 27. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Rossz hírem van,így is bu..zi maradsz,hiába bántad meg.
2014. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsi én nő vagyok,csak érdekel a kérdés.
2014. márc. 27. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Manapság azt veszem észre, hogy egyre több fiatal bizonytalan abban, hogy melyik nemhez is vonzódik, illetve vonzódik-e a saját neméhez is, amennyiben az ellentétes nemhez is egyaránt vonzódik.


A temérdek információ és kaotikus libertarianizmus alapjáraton is rátesz erre egy lapáttal, de leginkább a gond azzal van, hogy nincs az a fegyelem és az az önmeghatározást igénylő elvárás, ami régebb volt. Tehát ma már bárki megteheti azt akár férfi, akár nő létére, hogy bemegy egy szórakozóhelyre és flörtölni kezd a hozzá hasonló neműekkel, esetleg tapogatják is egymást, smárolnak is, stb. Másnap pedig minden megy tovább, mintha mi sem történt volna, mert ez az alap számos társaságokban és ha kollektíven ez az elfogadott, akkor már az egyén sem törekedik arra, hogy más legyen és fokozatosan elvesztlődik az az identitás, amelynek hiányából fakad amúgy az is, amit a kérdésedben megfogalmaztál. Onnan látszik, hogy ez inkább identitászavar, mintsem pusztán homoszexualitás, hogy a kétely és a bizalmatlanság sugárzik az egész kérdésből, maga a megfogalmazás egy zavart kamaszra vall, mintsem egy érett homoszexuális vagy biszexuális férfira.

2014. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
#2 – Akkor az utolsó mondatot tekintsd általános jellegűnek, mintsem konkrétumnak.
2014. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idióta agymenést tudtok a témához kapcsolódóan kitermelni!

És az tök oké, hogy ellenkező nemű fűvelfával kikezdesz a szórakozóhelyen, és ez tök elfogadott, csak ha meleg vagy az a "hűdenagy liberalizmus"?

Egyébként igen, el tudok képzelni ilyen szitut, ha mondjuk nem jött volt az esete az illető, csak éppen nem volt más, ha nincs ló jó a szamár is elven belement, aztán rossz élmény lett, ès ez alapján általánosít. De ez szerintem ellenkező nemmel is előfordul, főleg nőknél, hogy szr lesz az első, aztán az rajta hagyja a nyomát.

Azt, hogy valaki tényleg ennyitől változtasson a nemi irányultságán, irreális. Vagy akkor tényleg valami nagy zavar van a fejében.

2014. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki saját tapasztalatáról számolna be annak jobban örülnék.
2014. márc. 27. 20:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vok és bár csak kevés sráccal találkoztam, de volt ilyen partner, aki azóta nem akar sráccal semmit. Sőt élőben se akart és nem miattam azt mondta, hanem rájött h csak fantáziált erről de élőben már más egy farok...
2014. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

tegnap 23:23!


Nagyon köszönöm a válaszod.Gondoltam,hogy van ilyen,de ha az életből is kapok erre visszajelzést akkor az megerősít.Akkor ő valójában nem is találkozott veled, ha jól értem? Szerintem,nem csak a farok más hanem egyáltalán egy azonos nemű érintése taszította a valóságban.

2014. márc. 28. 19:15
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Azért az is benne van, hogy ez csak kifogás, hogy miért csak egyre kellett. Melegek nagyon hülye kifogásolják tudják hülyíteni a másikat, ha nem akarják megmondani, hogy csak jól kihasználták.
2014. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
*kifogásokkal
2014. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!