Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti örültök neki, hogy az...

Ti örültök neki, hogy az USÁ-nak végre oroszbarát elnöke van?

Figyelt kérdés

Én igen, mert így végre nem piszkálják tovább Putyint, csak az erőtlen nyugat-európai libsik maradnak, mint zavaró tényező, és Kelet-Európa végre orosz érdekszférába kerülhet nyugat-európai érdekszféra helyett.


A libsi kormányokat felválthatják a normális, hazafias kormányok, ráadásul Trump az új, konzervatív Kelet-Európát is támogatná a liberális Nyugat-Európával szemben.



2016. nov. 10. 12:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Provokatív kérdező! Ne libsizzél itt nekem!


Mondjál már nekem libsi kormányokat! Egyébként meg pl Merkel ugyanolyan jobboldali keresztény pártból származik, mint a te vezéred.

2016. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Valaki elmondaná, hogy a jobbereknél miért dübörög ennyire a Kádár-nosztalgia?"


"Mióta kompatibilis egymással a hazafiasság, és az orosz érfekszféra utáni vágy?"


"mit tart hazafias kormánynak és neki mi érdeke fűződik K-Európa orosz érdekszférába kerüléséhez."


Az orosz rendszer antiliberális, és a hagyományos értékeket helyezi előtérbe. A nihil és a liberalizmus helyett a hazafiasságot, hősiességet, tartást, hagyományos értékeket támogatja.


Itt van például egy orosz érdekszférába tartozás alatt készült rajzfilm:


https://www.youtube.com/watch?v=Fx_P1sT9Z9E


és dal:


https://www.youtube.com/watch?v=pHODrLoW-dM



A hagyományos nézet bal és jobboldalra osztja fel a politikai spektrumot, aminek a szélsőbaloldali vége a kommunizmus, a szélsőjobboldali a nácizmus.


Én szerintem ez hibás nézet.


Szerintem hagyományos és liberális között lehet felosztani.


Szórakoztatóipart nézve a hagyományos oldalon ott van a mese Mátyás Királyról és az államot és militarizmust dicsőítő dalok, a liberális oldalon pedig egy rajzfilm egy büfögő, szexuálisan bizonytalan identitású menyétmókusról és az erkölcstelen nihilizmusról szóló dalok.


A spektrum hagyományos végén tökéletesen megfér egymás mellett Putyin, Sztálin, Kádár, Orbán és Trump, a liberális végén pedig Obama, Merkel és Hillary.



"Merkel ugyanolyan jobboldali keresztény pártból származik, mint a te vezéred."


Csak annak vallja magát, a tettei mást mondanak róla!

2016. nov. 10. 15:44
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

"Az orosz rendszer antiliberális, és a hagyományos értékeket helyezi előtérbe. A nihil és a liberalizmus helyett a hazafiasságot, hősiességet, tartást, hagyományos értékeket támogatja."


A 2011-es választásokon Szentpéterváron letartóztattak és súlyos pénzbírsággal sújtottak egy oknyomozó újságírót, akinek sikerült bizonyítékot szereznie egy nagy választási csalásról az egyik szavazókörben. Továbbá megtiltották, hogy a média akkor erről bármilyen formában számot adjon.


Hát ha Neked ez a hazafiasság meg a hősiesség, akkor köszi én nem kérek belőle.

2016. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A csalás annak érdekében történt, hogy nehogy libsik kerüljenek hatalomra!
2016. nov. 10. 16:05
 15/18 anonim ***** válasza:
92%

"A csalás annak érdekében történt, hogy nehogy libsik kerüljenek hatalomra!"


Nocsak! Hová tűnt az a jobboldalon annyira híres népakarat?

De vicces vagy, meg tudatlan...Oroszországban nincsenek libsik :D

2016. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Jól van, kérdező, mára elég volt a bolondozásból, jó lenne leállnod :)
2016. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem különösebben, legalábbis addig nem, hogy ez konkrétan, miben fog megnyilvánulni. Ha egyáltalán megnyilvánul...
2016. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

14:

A konzervativizmushoz, hazafiassághoz erkölcsi tartásnak is párosulnia kellene. Ehhez képest a te ideáljaid, legyen az Putyin vagy Trump, minden hájjal megkent gazemberek, akik elvek hiányában mindig qzt mondják és teszik, ami a politikai érdekeikmek jó, a szexuális szabadosságot is csak akkor ítélik el, ha más teszi, nekik lehet akárhány szeretőjük, k-juk, ami pedig a hazafiasságot illeti, az leginkább biznisz nekik, bármikor elárulnák a hazájukat, ha ez áll politikai érdekükben.


Leginkább épp ők és ti ostoba hívek álltok közel a nihilizmushoz, hiszen semmiféle értékrendetek nincsen. 10 éve még nyugatbarátként az volt a szemét, aki az oroszokkal tárgyalt, ma meg az oroszok az etalon, és kerüljünk az érdekszférájukba. A valódi hazafi magyarok, igaz már sajnos egyre kevesebben vagyunk, leköpünk titeket, nektek nem szent semmi, ti ugyanúgy tapsolnátok egy újabb 150 éves török uralomnak is.

2016. nov. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!