Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik lassan elveszti a...

A jobbik lassan elveszti a maradék szavazóit is?

Figyelt kérdés

[link]


Én magam is jobbikos voltam sokáig, de az utóbbi időben elkövetett húzásaik után eldöntöttem, hogy többet nem szavazok a jobbikra, inkább majd a Fideszre.


2016. nov. 10. 19:53
1 2 3
 1/27 partizana ***** válasza:
57%
Ez egy hitelesnek tűnő portál, a döntésedhez mely szerint a Fideszre szavazol pedig csak gratulálni tudok, te is hasznos tagja leszel a birka társadalomnak.
2016. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
4%

Várom, hogy mikor ismeri be Vona Gábor, hogy tényleg meleg és mikor mond le.


[link]

2016. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%

Nekem sem tetszik a tevékenységük.


Vonát ki kellene rúgni, nem egy ilyen langyi kell a pártnak, hanem egy Trump kaliberű vezetű.

2016. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
31%
Az egyre több Jobbikozós kérdés nem a gyengülésükre vall.
2016. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Persze, kedves liberális első, mindenki birka, aki nem ért egyet veletek, már megszoktuk.
2016. nov. 10. 20:02
 6/27 partizana ***** válasza:
21%

Én liberális? :D


Ebből látszik mennyire sötétek a fideszesek, ha valaki nem ért veled egyet az már liberális. Távol álljék tőlem a liberalizmus, de a Fidesz még távolabb, ha elhiszed a marhaságaikat meg oktalan liberálisozol akkor meg kell erősítsem a gratulációmat és a birka jelzőt.

2016. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A választásnál majd kiderül.
2016. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"nem egy ilyen langyi kell a pártnak, hanem egy Trump kaliberű vezetű."


Inkább egy Putyin-féle, számomra ő az etalon. Abban egyetértek, hogy Vona egy köcsög.

2016. nov. 10. 20:09
 9/27 anonim ***** válasza:
11%
Te tényleg Fideszes vagy,a liberálisozáson kívül mást nem tudsz,ez a belépő szint,te majom.
2016. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%
Ha Putyin olyan nagy vezető, akkor az országában miért AIDS-es, alkoholista, nikotin- és drogfüggő a társadalom nagy része?
2016. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!