Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a fidesz jobbik...

Szerintetek a fidesz jobbik ellen irányuló médialejáratása kedvez vagy nem kedvez a jobbiknak?

Figyelt kérdés
Miért?

2016. nov. 14. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
szerintem egyértelműen kedvez. egyre gusztustalanabb amit a fidesz művel
2016. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Remèlem kedvez bár nem vagyok jobbos. Undorító mit vitya csinál
2016. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szerintem az absz. 2. helyre betolhatja ez a jobbikot, de az első helyre még ígysem. sok családott megvett a fidesz kilóra :(
2016. nov. 14. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:

kedvez, szánalmas és undorító, amit csinálnak :((


"Háború után a vesztes bosszút forral, míg a győztes elbutul." Nietzsche

2016. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak részben kedvez. Aki tisztában van a hírek mivoltával ( kamu hírek a Fidesz propagandától ), azok - velem együtt - szimpatizálni kezdtek a jobbikkal. Ettől függetlenül nem vagyok jobbikos, ha nem muszáj, nem rájuk fogok szavazni, de ha választani kéne a Jobbik és a Fidesz között, a Jobbikra szavaznék.
2016. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Molyember ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy liberális baloldaliként kell a Jobbik mellé állnom ebben a kérdésben. Nem mintha szimpatizálnék velük, de az édesanyja bugyijában turkáljon a Fidesz. Nem is tudom, kit pofoznék fel szívesebben: azt a szemétládát, aki szerint ez a megfelelő kommunikációs forma, vagy azt a féreg véglényt, aki tapsikol hozzá, és azonnal benyalja. Nem Vonát védem (ezt csak a gyengébbek kedvéért hangsúlyozom), ő maga engem nem érdekel, de ez a lejáratásnak is kevés, végtelenül bugyuta b#zizás annyira égő, hogy az már nekem kellemetlen. És ez a kormányzó párt, ez alapján is megítélnek külföldön. Rohadtul szégyellem őket.
2016. nov. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem gondoltam volna hogy egyszer a jobbik mellé állok mert alapvetően én balos vagyok, de amit az orbán banda művel az már tényleg gyomorforgató és undorító.

Gondolatban kielemeztem a mostani politikai és gazdasági helyzetet és arra jutottam hogy ha csak a fidesz és a jobbik maradna valamilyen oknál fogva akkor inkább szavaznék a jobbikra mint a fideszre. Persze a mai tudásom szerint egy pártoktól független minden Magyaremberért harcoló miniszterelnököt támogatnék aki okosan hatékonyan és főleg becsületesen kormányozná az országot, aki jólétet jogbiztonságot tudna teremteni.

2016. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is együttérzek ebben a kérdésben Vonával, de ettől még szimpatikusabb nem lett és nem is szavaznék rá soha. Az őáltala vezetett pártot még én sem engedném hatalomra,pedih gyűlölöm a Fideszt.
2016. nov. 15. 11:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos jót, mert sajnáltathatják magukat.


Hajrá MIÉP!

2016. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!