Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért féltek Putyintól? Nem...

Miért féltek Putyintól? Nem veszitek észre, hogy ő jófiú?

Figyelt kérdés

Elvégre is Kína mellett Oroszország az egyetlen,amelyik képes sakkban tartani az Európát megszálló erőket.

Nem beszélve arról,hogy Oroszország nagy nyomás alatt is képes ésszerű döntéshozásra. Az USA pedig hiába fenyegetőzik,egy ideig még nem hozzák ki Putyint a sodrából.



2016. nov. 16. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem sem Putyin, sem Kína, sem az USA nem Magyarország érdekeit tartja szem előtt. Partizánpolitika helyett egy kiegyensúlyozott diplomáciai hozzáállásra van szükség.


Másrészt mindhárom oldal problematikus. Az USA egészen eddig nyomta a "progresszív liberális" ideológiát, ami szerintem horrorisztikus és a klasszikus európai értékekkel szembehelyezkedik. Az oroszok viszont vallási fundamentalisták, és az orosz orthodox egyház csak egy fokkal jobb mint a muszlimok. A kínaiak meg brutálisan kihasználják a csatlósállamaikat és nem tisztességes az eljárásuk.

2016. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek definiáld a következőket:

,,sakkban tartani,,

,,Európát megszálló erőket,,

,,USA hiába fenyegetőzik,,

,,Putyint kihozni a sodrából,,


Enélkül nem igazán lehet értelmezni a kérdésed

2016. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
én nem félek tőle, de azt se vettem észre, hogy jófiú lenne :( igaz, én már sokmindent megéltem, de egy újszülött megbízhat bárkiben :(
2016. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 hollófernyiges ***** válasza:
79%
Én elhiszem neked, de csak azután hogy meggyőzted erről az ukránokat is.
2016. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Ugye Jobbikos vagy kérdező? Mert körülbelül olyanokat beszélsz...


De lelked rajta. Csak légyszilégyszilégyszi ne nézz másokat is hülyének... . És javaslom tájékozódj a világban, mert azért ha van plafon a fejed felett közvetlen veszélyben vagy amikor ilyen kérdést írsz ki..

2016. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező,pontosan kik akarják megszállni Európát,akiket sakkban kell tartani?

Én csak orosz megszállásra emlékszek,meg arra,hogy az állami tv -jük szerint CIA-s nácik szervezték az 56-os forradalmat. Szóval nem elég,hogy megszálltak minket de még az 56-osok emlékét és céljaikat is gyalázzák a mai napig....

Sőt mintha Ukrajnai hámorúhoz is az Oroszoknak lenne köze,amiről miután egy újságíró az Orosz kormány számára csúnya dolgokat írt le szépen lelőtték a háza előtt..

Putyin olyan diktatúrát épít ki,ami ellen Marx és Engels küzdött.Ráadásul ennek még sokan örülnek is.

Én liberális vagyok,de felfoghatatlan számomra,hogy akik a szocializmus eszméit támogatják,hogy képesek Putyinnal szimpatizálni,aki pont,hogy az ellentétét csinálja...

Náluk szó nincs hagyományőrzésről,egyszerűen azért van erős konzervativizmus,mert a liberalizmus nagyobb szabadságot engedne az embereknek és akkor nem lehetne bármit megtenni...

Igen,én félek Putyintól és az összes hozzá hasonló embertől meg a követőiktől,mert egy elnyomó diktatúrát építenek ki,ahol a másik véleményét szó szerint eltörlik..

Nem értem,hogy az emberiségnek miért kell újra és úja megtapasztalni azt,ami a 2. világháború alatt/után volt..Vajon mit nem tanultunk még meg?

2016. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Harasho, harasho! (I run this freakin' show:D)



-Miért támadnak orosz katonák Ukrajnára?

-Oroszország nem küldött katonai erőket a térségbe.

-De ott vannak, ott a jelzés rajtuk.

-Nem, nincsenek ott.


Korrekt politika, eh?:D

2016. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

# 1


"Az oroszok viszont vallási fundamentalisták, és az orosz orthodox egyház csak egy fokkal jobb mint a muszlimok."


Mikor olvastál te utoljára orosz sajtót, és ezen belül orosz ortodox sajtót?

Attól tartok soha. Te is a ruszofób hiszti áldozata vagy.

2016. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Én nem szeretném, hogy a szovj... orosz csapatok újra megvédjenek minket. Ha lehet választani, inkább amerikai elnyomásban szeretnék senyvedni.
2016. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

# 4


"Én elhiszem neked, de csak azután hogy meggyőzted erről az ukránokat is."


A konfliktus kirobbanása óta Ukrajnából 800 000 ember menekült Oroszországba, ez hivatalos ENSZ adat. Ugyanakkor sem a Krímből sem a Donyeckből nem menekültek Ukrajnába.


Jelenleg az ukrán nacionalizmus a legdurvább Európában, erről Kárpátalján is tudnak mesélni. (Még a koszovói albán nacionalizmusnál is durvább, pedig aztán az sem piskóta.)

2016. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!