Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért féltek Putyintól? Nem...

Miért féltek Putyintól? Nem veszitek észre, hogy ő jófiú?

Figyelt kérdés

Elvégre is Kína mellett Oroszország az egyetlen,amelyik képes sakkban tartani az Európát megszálló erőket.

Nem beszélve arról,hogy Oroszország nagy nyomás alatt is képes ésszerű döntéshozásra. Az USA pedig hiába fenyegetőzik,egy ideig még nem hozzák ki Putyint a sodrából.



2016. nov. 16. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

'A konfliktus kirobbanása óta Ukrajnából 800 000 ember menekült Oroszországba, ez hivatalos ENSZ adat.'


Tegyük hozzá, az orosz nemzetiségűek közül, mivel Ukrajnát nem csak ukránok lakják.

2016. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 hollófernyiges ***** válasza:
96%

"A konfliktus kirobbanása óta Ukrajnából 800 000 ember menekült Oroszországba"


Jah, az orosz nyelvűek. Én sem lennék oda hogy hol a felkelők, hol a hadsereg lövi szét a házamat és Oroszországban azért jobb az életszínvonal, úgyhogy inkább oda mennék. De a kulcsszó a "konfliktus kirobbanása óta" Azelőtt gyakorlatilag semmi hátrányt nem szenvedtek az oroszok, az egészet Putyin indította el. És én olvasom a kárpátaljai magyar sajtót, nem a nacionalizmus a fő gond, hanem a gazdaság beomlása, amit a háború okozott (korábban sem volt habzsi-dőzsi, de utána a felére esett a hrivnya árfolyama), a háborút meg Putyin okozta.

2016. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy vannak ebben rossz- és jófiúk. Érdekek vannak. Én mindenestre, még mindig inkább vagyok EU-párti, mint Putyin-párti.
2016. nov. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%

"amerikai elnyomásban szeretnék senyvedni"


Te is egy prosti lehetsz!

2016. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező kedves, ha ennyire biztos vagy benne, hogy az oroszoknak van igaz akkor az is igaz, hogy 56-ot a CIA által kiképzett nácik csinálták?
2016. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem, én még nem vettem észre.Talán a rossz emlékek teszik.
2016. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!