Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek ezzel?

Egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
Magyarország röviden: Az elvárások az egekben, a fizetések a béka segge alatt.

2016. nov. 19. 19:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"Egyszerű: az elvárások szembemennek az emberi természettel. Sokkal több embert érdekelnek a humán, mint a reál tantárgyak."


Jaja, de azért autóval szeretnél járni, meg számítógépet használni, meg persze éhen halni sem szeretnél gondolom...


A humán tárgyak érdekelnek? Akkor gondolom három nyelven beszélsz. Akkor ott a piacképes szellemi tőke. Miről beszélünk?!

2016. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Kit érdekel? A politikusokat és az olyanokat mint te (szerintem 99% hogy reálos vagy) nem. A te véleményedet még lesz*rnám, de sajnos a politikusok véleménye sokat számít, pedig ők végzik az egyik leghaszontalanabb, sőt legkárosabb munkát.
2016. nov. 19. 22:41
 23/36 A kérdező kommentje:
U
2016. nov. 19. 22:44
 24/36 A kérdező kommentje:
* Utolsó, igen, szeretném ezeket, de ezekből anélkül is van elég, hogy mindenkiből szakbarbárokat akarnának nevelni ellehetetlenítve a humánosokat.
2016. nov. 19. 22:46
 25/36 anonim ***** válasza:

Miért? Mert kimondtam, hogy a tisztességes reálműveltségben is van annyi munka, mint a reálvégzettségben?


Hát ja, a humán boldoguláshoz kell egy rakat nyelv meg egy büfészak. Reálosként meg elvégzed az az egy szál bsc-t és megkaptad ugyan azt a bért.

2016. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"Kit érdekel? A politikusokat és az olyanokat mint te (szerintem 99% hogy reálos vagy) nem. A te véleményedet még lesz*rnám, de sajnos a politikusok véleménye sokat számít, pedig ők végzik az egyik leghaszontalanabb, sőt legkárosabb munkát."


De mi köze van ehhez a politikusoknak? Nem ők határozzák meg, hogy most márpedig a piacra sokkal több mérnök, informatikus vagy alacsonyabb szintű műszaki végzettséggel rendelkező munkásokra van szükség. Üdvözöllek a piacgazdaságban barátocskám!


Az meg totál tök mindegy, hogy én milyen beállítottságú vagyok. Nagy hobbim a történelem, szívem szerint hobbiból el is végeznék egy ilyen egyetemi képzést, de pont a történelem szeretetem miatt van annyi realitás érzékem, hogy nem lehet a gazdasági trendekkel szeme pisálni. Ha te fejre állsz akkor sem fog senki felvenni havi 400 ezer nettóért egy könyvtárost.

2016. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Hogy van a reálban ugyanannyi munka, ha a humánosnak a boldoguláshoz egy rakat dolgot kell elvégeznie/vizsgáznia belőle, a reálosnak meg egyet/egyből? Ebből is látszik, hogy reálos lehetsz, alábecsülöd a szellemi munkát.
2016. nov. 19. 22:53
 28/36 A kérdező kommentje:
Amúgy meg igen is a politikusok határozzák meg, csak nem olyan egyértelmű módon (a médián keresztül), sőt elintézik, hogy a nép nagy része mást okoljon emiatt. Ha a médián keresztül konzumidiótákat nevelnek, akkor persze, hogy a reálosokra lesz nagyobb szükség.
2016. nov. 19. 23:00
 29/36 A kérdező kommentje:
Persze ebben az anyagi dolgokat áruló cégek keze is benne van (a könyvet és a számítógép valamennyire kivétel ez alól, mert lehet velük művelődni).
2016. nov. 19. 23:05
 30/36 A kérdező kommentje:
* könyv és a számítógép
2016. nov. 19. 23:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!