Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik most a Fideszt szidjátok!...

Akik most a Fideszt szidjátok! Miért felejtettétek el, hogy az MSZP alatt milyen rossz volt az életünk?

Figyelt kérdés
Miért felejtettétek el?

2016. nov. 22. 15:35
1 2 3
 1/30 Lazy Lover ***** válasza:
90%
orvos látott már?! sokkal jobban éltem akkor mint most
2016. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Mert akkor még sokkal jobban éltünk. A családom is és a legtöbb ismerősöm is. Igaz, nincsenek befolyásos Fideszes ismerőseink.
2016. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%

Azért mert az "elmultnyócév" első felében még gyerek voltam szóval nem ezzel foglalkoztam, a másik felében meg jött a válság aminek semmi köze nem volt az MSZP-hez.


Én azt tudom, hogy most rossz, és ezen lehetne javítani, csak a sok korrupt ***** 'deszes nem hajlandó lemondani az X-edik összelopott milliárdjáról.

2016. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 tetro ***** válasza:
95%

Lörinc, kérlek ne hergeld a népet. Mondtam hogy te háttér ember vagy.

, Vitya.

2016. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%

Kedves fidesz szavazó.

Az MSZP alatt rossz volt. Utáltam, azt hittem rosszabb már nem lehet. 2010-ben a fideszre szavaztam. Ők bebizonyították, hogy tévedtem. Most rosszabbul élek, mint 2010-ben, amikor rájuk szavaztam. Hogy ennek köze van ahhoz, hogy nem vállalkozó vagyok ( nincs tőkém indítani ), hogy nincs fideszes rokon / ismerős, nem tudom. Minden esetre már 2014-ben nem rájuk szavaztam, sőt ( most már szégyellem magam miatta, de ) el se mentem szavazni. Most eljutottam arra a szintre, hogy bármi, csak ne a fidesz legyen. Igen, még az MSZP is jobb volt. De azért nem fogok az MSZP-re szavazni. Ha indul az MKKP, egy szavazójuk biztos lesz...

2016. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
Legfeljebb neked volt rossz, mert nem voltál a párttagok haverjai között.
2016. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
És Te nem felejtetted el kérdező, hogy az MSZP alatt miket művelt az ellenzék? És főleg: hogy miket ígért???
2016. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha kritizálom a Fideszt automatikusan MSZP pártivá válok? Középiskolában valószínűleg tanítottak érvelést is, miért felejtetted el?
2016. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
3%
Hiába...az MSZP népszerűsége töretlen. :D :D :D
2016. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

"Ha kritizálom a Fideszt automatikusan MSZP pártivá válok?"


Nem csak az...

Hanem azt mondanák, hogy "migránspátyolgató, terroristapárti ballibsi" vagy...

2016. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!