Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az "alt-rightos" jobboldali...

Az "alt-rightos" jobboldali konzervatívok általában miért támogatnak bármit, ami rossz a liberálisoknak?

Figyelt kérdés

Altright,újjobboldali, vagy jobboldali radikális,kitudja milyen neveik vannak.

Ide sorolnám Trumpot,Toroczkait, Schöpflin Györgyöt.


Például ez a nagy kereszténység is.

Ezeknek az embereknek a többsége templomot csak kívül lát, belül is csak max esküvőkör vagy temetéskor.


Az egész kereszténykedést is csak azért csinálják, hogy azokat idegesítsék,kicsesszenek, akiknek más a világnézetük.

De, Ásotthalmon is ugyanezért született az a rendelet.A megalkotói is tudják, hogy ott nem fog mecset épülni.


Tehát, számukra az emberi jogok csorbítása rendben van,jogállam lebontása rendben van,visszamenőleges törvénykezés rendben van, hogyha a gonosz libsiknek rosszat teszünk ezzel.



2016. nov. 27. 15:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%

"#8 Gondolom, te meg csak azért vagy akkora nagy muzulmán-barát, mert a konzervatívok nem azok.

Ez így mennyivel jobb?"


Na, mesélj csak nekem!

Milyen nagy muzulmán-barát vagyok én? Mondd csak el szépen, hogy mégis honnan vetted ezt!?

2016. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%

"Szóval, mindennek két oldala van. De nem tudom, miért olyan felháborító kereszténynek lenni a keresztény európa közepén."


Európa nem keresztény, hanem ateista!

Jobb lesz pajtim, ha ebbe beletörődsz, mert ez a nagy harci helyzet!

2016. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

#11, nem tudom te ki vagy, általánosságban beszéltem a liberálisokról ahogy azt megelőzőleg te a konzervatívokról. Te se tudhatod, h én konzervatív, liberális, keresztény, zsidó, muszlim, vagy mi vagyok.

#12, azért ünnepli az egész kontinens a karácsonyt, a húsvétot, meg minden keresztény ünnepet már ezer éve, mert ateista. Nyilván.

2016. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

ja nem...

[link]

az ateisták aránya ahol a legmagasabb ott is csak 30%-ot érnek el


és egyértelmű, hogy amikor keresztény európáról beszélünk, akkor a keresztény kultúrkörre gondolunk


lehet, hogy nem járunk templomba, és nincs már otthon kisoltár, a gyerek megkeresztelése, a templomi esküvőt még sokan tekintik a társadalom íratlan szabályának, és bizony ezek keresztény szokások

2016. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%

[link]


5 évvel később bizony szépen növekedett az ateisták aránya.

2016. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem politikai ellenfelet látnak bennük, hanem ellenséget. Egyébként, amiket leírtál(emberi jogok csorbítása, jogállam lebontása, visszamenőleges törvénykezés, stb.), azok nem erről szólnak, inkább "csak" a hatalmuk bebetonozásáról, bármilyen eszközzel.
2016. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Európa nem keresztény, hanem ateista!

Jobb lesz pajtim, ha ebbe beletörődsz, mert ez a nagy harci helyzet!"


Nem sokáig. Az ateisták egykéznek, a nagycsaládosok pedig jellemzően a hívők. Nyugat-Európában az iszlám hívők, Közép-Európában meg a keresztény hívők vállalnak több gyereket.


Jobb lesz, pajtim, ha beletörődsz, mert ez a nagy harci helyzet.

2016. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!