Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nagymamám szerint a "liberal...

A nagymamám szerint a "liberalizmus az ördög ideológiája". Honnan vehet ilyeneket?

Figyelt kérdés

Én sem szeretem ezt az ideológiát, elég elfajzott.

De, hogy az ördögtől való lenne, egy hülyeség.


Pedig ő általában csak dél-amerikai meg török szappanoperákat néz, azokban meg semmiféle ideológizálás,politizálás nincs.



2016. nov. 27. 19:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Templomba jár?
2016. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Templom, M1, stb...

Jobb ha hozzászoksz ehhez Magyarországon.

2016. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem jár templomba.
2016. nov. 27. 19:26
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Akkor valamelyik állami TV vagy a többi öregasszony nyomatja neki.

Ha ilyeneket mond, hogy "ördög ideológiája", azért csak van benne valamilyen vallásos vetület.

2016. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

A nagymamádnak igaza van.

Azt se felejtsük el, hogy Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr a Szent Keresztyén Vitéz.

2016. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Kizárásos alapon. Ha nem isteni sugalmazásra született meg ez az elmélet, akkor csak az ördög sugallatára történhetett. Harmadik opció nincs.


Nagymamád nyilván úgy gondolja, hogy Istentől nem származhat, akkor pedig kizárásos alapon csak az ördög kísértése lehet ez az eszme.

2016. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Attól még, hogy nem vallok egy irányzatot, nem értek vele egyet, még nem feltétlen tartom ördögtől valónak.


Magával a liberalizmussal semmi baj nincs. Nap, mint nap mindenki (még az is, aki egyébként nem vallja) élvezi az előnyeit. A probléma akkor van, ha valami nagyfokú túlzásba megy át és hülyeség határait súrolja. Pl: Adreis Breivik pert nyer a norvég állammal szemben, mert a börtönben hideg kávét kapott.

2016. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

#7


Jó, most ne próbáld már megmagyarázni azt a logikát, ami egy öregasszony fejében van.

Az én nagyanyám például azért vérfideszes, mert "ott vannak a keresztények!"

Nem értem, de nem is akarom érteni.

2016. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Visszasírja Recsket.
2016. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

#9


Vagy azt az időt, amikor a férjük még tudott recskázni, mert akkor még felállt neki. :D

2016. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!