Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a 444.hu...

Szerintetek is a 444.hu tekinthető egyfajta balliberális kurucz. Infónak?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztaltam, hogy egy rendkívül szélsőséges és provokatív honlap, amelynek vezérelve az, hogy aki nincs velünk az ellenünk van. Toleranciáról, szolidaritásról, európai értékekről beszélnek, holott a fórumon szinte csak fröcsögés, gyűlölködéssel átitatott személyeskedés folyik. Olyannyira turbótoleránsok, hogy aki nem helyezkedik valaki azonos véleményre, az egyből rasszista, fasiszta, náci, migráns ellenes, homofób, szexista, nőgyűlölő, retrográd nemzeti jelzőkkel lesz ellátva.


Csak én érzem így vagy más is ezt tapasztalta?


Szintén egyedülállóan gagyinak találom, hogy az éppen cikket publikáló újságíró műsorvezetőként van feltüntetve. Milyen műsort vezetnek?



2016. nov. 30. 18:56
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

# 3/10


Példának okáért állandóan mocskolják Orbán Viktort, a Fideszt és a jobboldalt - amit valahol még megértek - a magyar élsportot, a határon túli magyarokat, Donald Trumpot. Most ezek jutottak eszembe, de biztosan vannak mások is.

2016. nov. 30. 19:33
 12/30 anonim ***** válasza:
35%
a 444 sikere abban rejlik, hogy a ballibek név nélküli gyűlölködőcsapatuk ellenvélemény nélkül működhet a kommenteknél
2016. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
18%
Igen, legalább ugyanolyan uszító sz.r, aki mást állít az hazudik, és nem csak a hozzászólások része, de gondolom oda is a legalja írogathat be a "cikkek" alá.
2016. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Például azt nem felejtem el, hogy amikor a foci EB volt az Ausztria - Magyarország meccs előtt az osztrákoknak drukkoltak nyíltak.


Nem értek egyet azzal, hogy a fociba ennyi közpénzt tolnak. Nem is vagyok nagy magyar, de számomra gyerekes és gyűlölködő ez, hogy a kormányfő hobbija a labdarúgás és ezért a saját hazád ellen drukkolsz. Szánalmas... És ez még egy aprócska dolog.

2016. nov. 30. 19:50
 15/30 anonim ***** válasza:
56%

Lehet ballib kurucnak is hívni, én egy másik egyénnel pár évig folyton trollkodtunk nekik, próbáltuk nevetségessé tenni őket, aztán megunták és letiltottak.

Ők olyanok mint a nyugati neoliberálisok, ők a megtestesült ideológusok, akik a legjobban látják a világot, a dolgokat, közben gúnyolódnak ezen-azon és sajátos módon tálalják a híreket, az olvasókat befolyásolva.

De a 888, meg a kuruc is hasonló, de a 888 kormánypropaganda oldal és sok zagyvaságot ír, a kuruc a maga szélsőséges jellegével a ő olvasóit tökéletesen kielégíti sajátságos stílusával.

2016. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem olvastam, hogy az élsportot mocskolnák. Gyárfás NEM az egész magyar élsport. Ahogy az ukrán nyugdíjak, a határon túliaknak nyújtott mindenféle segély kifogásolása sem a határon túliak mocskolása. Csak éppen igazuk van. Amíg itthon alapvető dolgokra nincs pénz, a magyar gyerekek milliói éheznek, addig ne külföldet támogassuk!
2016. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a 444 nyelvezete messze intelligensebb és kulturáltabb, mint a Kuruc.

Össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Az persze egy dolog, hogy sok dologban túltolják a lipsibicót, de attól még nincsenek rajta olyanok, hogy "rühes, mocskos konzervagyúak, kiirtani mindet!!!" és ehhez hasonlók.

2016. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
94%
A kuruc infótól lehet vállalhatatlan cikkeket idézni, de a 444-től kíváncsi lennék szerinted pl mi az ami nem fér bele a normál baloldali vagy akármilyen oldali újságírásba. Amit előttem is említettek azt uszításnak nevezni hát erőlködés a javából. Arról miért egy sajtó tehet, hogy mi az igaz? Nem Rogán a hibás azért hogy maffia szintű ügyletei vannak hanem aki ír róla, tipikus. Nem lehet megírni ha az rossz színben tünteti fel akárki kedvencét habár egyszerűen csak ez van, egy tény? Fejét venni a rossz hír hozójának az butaság.
2016. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
43%

# 11/18 Időpont ma 19:33


Gondolom ezekre is mind-mind tudsz példát hozni.

2016. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%
még mindig nem kaptunk példa cikket :)
2016. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!