Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a 444.hu...

Szerintetek is a 444.hu tekinthető egyfajta balliberális kurucz. Infónak?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztaltam, hogy egy rendkívül szélsőséges és provokatív honlap, amelynek vezérelve az, hogy aki nincs velünk az ellenünk van. Toleranciáról, szolidaritásról, európai értékekről beszélnek, holott a fórumon szinte csak fröcsögés, gyűlölködéssel átitatott személyeskedés folyik. Olyannyira turbótoleránsok, hogy aki nem helyezkedik valaki azonos véleményre, az egyből rasszista, fasiszta, náci, migráns ellenes, homofób, szexista, nőgyűlölő, retrográd nemzeti jelzőkkel lesz ellátva.


Csak én érzem így vagy más is ezt tapasztalta?


Szintén egyedülállóan gagyinak találom, hogy az éppen cikket publikáló újságíró műsorvezetőként van feltüntetve. Milyen műsort vezetnek?



2016. nov. 30. 18:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%

"Én azt tapasztaltam, hogy egy rendkívül szélsőséges és provokatív honlap, amelynek vezérelve az, hogy aki nincs velünk az ellenünk van."

Mint például ez a kérdés.


"Toleranciáról, szolidaritásról, európai értékekről beszélnek, holott a fórumon szinte csak fröcsögés, gyűlölködéssel átitatott személyeskedés folyik."


Ja, mert sok közük van az odajáró kommentelőkhöz :-D


"Olyannyira turbótoleránsok, hogy aki nem helyezkedik valaki azonos véleményre, az egyből rasszista, fasiszta, náci, migráns ellenes, homofób, szexista, nőgyűlölő, retrográd nemzeti jelzőkkel lesz ellátva."

Ez meg akkora nonszensz, hogy magyarázni se lehet. Persze példát gondolom tudsz rá mutatni.

2016. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
A 444.hu hangvételével lehet bajod, én sem szeretem különösebben, de az az oldal nem sérti folyton Magyarország hatályos törvényeit mint a kuruc, és nem is menekülnek ki emiatt amerikai szerverre.
2016. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%

a 444.hu nem uszit senki ellen, nem gyulolkodik es a legritkabb esetben hazudik.


Szoval hulyeseget allitasz. Hogy kik kommentelnek oda az mas kerdes.

2016. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
34%
A jobbikos kurucinfó meg a ballib 444, a fideszes 888-al együtt egy végtelenül primitív uszító, gyűlölködő médiafelületek és betiltanám mindhármat.
2016. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

A kuruc.infó közismerten rasszista, antiszemita és nyíltan dicsőíti a népirtó nácizmust, méghozzá szerkesztői és nem hozzászólások milyensége alapján.


Vagy nagyon hülyének, vagy pusztán velük közösséget vállalónak kell lenni ahhoz, hogy egyenlőségjelet tegyenek a két oldal között.

2016. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

# 4/5


Erika Berger:


Abszolút igazad van. Nem szeretném a Fidesz közeli orgánumokat felmenteni. Valóban a 888. hu is vállalhatatlan. Csak a 444 érdekelt ebben az esetben.

2016. nov. 30. 19:16
 7/30 anonim ***** válasza:
37%
5# Miért a 444 nem uszít a konzervatívok és a jobboldaliak ellen? Mindkét oldal egy bizonyos társadalmi csoport ellen uszít. Szerintem semmi különbség nincs a zsidók elleni uszítás és a jobbosok elleni uszítás között.
2016. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%

Lényegében igen.

Mindkettő elég szelektíven publikálja a saját narratívájába beleillő híreket, mindkettő gyűlöli az ideológiai ellenfelét, csak épp amíg a kuruc.info nyíltan kimondja, hogy kiket gyűlöl, addig a 444 eljátssza a toleráns értelmiségit, de aki tud olvasni a sorok között az látja, hogy a 444 is ugyanolyan intenzitással utálja a politikai paletta másik oldalán állókat. Nem azt mondom, hogy a kuruc.info egy legitim hírportál, amit objektíven tálalja a valóságot, de azért az némi gerincre vall, hogy ők nem rejtik véka alá, hogy kiket is gyűlölnek és nem állítják azt, hogy ők toleránsak lennének, szóval legalább ezen a téren őszinték. Mind a kettő nagyon szórakoztató a maga módján: a 444 pl. olyan, mintha egy 16 éves, magát a világ legnagyobb ismerőjének tartó belpesti pszeudo-értelmiségi proli naplóját olvasnám, a kuruc.info meg olyan, mintha egy magát egy bunkerbe elbarikádozó, alufólia sapkát hordó skizofrén összeesküvés elmélet gyáros képzelgései elevenednének meg, aki azt hiszi, hogy a komplett világ ellene van.

2016. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

# 8/8


Ez remek megfogalmazás volt. Magam is így gondolom.


Szerinted ma Magyarországon lehet független orgánumot olvasni?

2016. nov. 30. 19:19
 10/30 anonim ***** válasza:
39%

"es a legritkabb esetben hazudik."


szakadok :DDD

2016. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!